Skocz do zawartości
Forum

Seks przed miesiączką a ciąża


Gość freegirl

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do pani/pana pytanie, ostatnio współżyłam z chłopakiem a na następny dzień dostałam miesiączkę. Współżyliśmy bez zabezpieczenia, stosunek przerywany. Moge cykle miesiaczkowe nie są regularne teraz miesiaczka pojawiła sie 16 Kwietnia wczesniej 12 Marca i 13 Lutego, miesiaczka trwa zwykle 5-7 dni. W zwiazku z tym chciałabym sie dowiedziec czy moge być w ciazy... czy współzycie miało miejsce w dni płodne..

Odnośnik do komentarza

Szanowni Państwo, czy po porodzie, przy nieregularnych cyklach 23-29 dniowych, istnieje szansa na zajście w ciąże przed miesiączka i (czy w takiej sytuacji miesiączka może wystąpić). W 18 d.c. lekarz uwidocznił w macicy pęcherzyk, określił go jako pęcherzyk ciążowy, ale beta hcg w tym samym dniu wyszło poniżej 0.1. Nie wiem kto popełnił błąd o ile ktoś popełnił lub czym jest ten pęcherzyk jeśli nie ciążą. Dostałam to zdjęcie i faktycznie wygląda to jak wczesna ciąża (porównałam z usg córki).

Odnośnik do komentarza
Gość Asienka999

Nie...będą to prawdopodobnie Twoje dni niepłodne a wtedy nie może dojść do zapłodnienia. Będziecie się zabezpieczać więc moim zdaniem powinnaś być spokojna. Jesli jednak chcesz być pewna, ze dana faza jest akurat niepłodna kup sobie tester np Afrodytę na ślinę. Nie jest droga i wielokrotnego użytku.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...