Skocz do zawartości
Forum

Wzdęty brzuch i okres a ryzyko ciąży


Gość eatmewhileimhot

Rekomendowane odpowiedzi

Gość eatmewhileimhot

Witam. 25 lutego uprawiałam z chłopakiem petting, nie miałam kontaktu z jego nasieniem, jedyne co przychodzi mi do głowy to jego płyn przed erekcyjny który mógł (ale nie musiał) wprowadzić mi do pochwy palcem. Były to moje dni płodne. Już na następny dzień, od 26 lutego czułam wzdęcie brzucha, szczególnie w okolicy pod piersiami, jest tak aż do teraz teraz. 19 marca dostałam spodziewaną miesiączkę, bez żadnego opóźnienia, była raczej normalna, czułam bóle brzucha takie jak co miesiąc oraz dodatkowo to wzdęcie. Innych objawów raczej nie zaobserwowałam. Okres mi się skończył, ale uczucie wzdęcia brzucha pozostało, czasem mnie boli, przypomina to ból przed szkolnym egzaminem. Od kilku dni jest mi nie dobrze. Wczoraj 16 kwietnia dostałam kolejną miesiączkę, również w terminie, póki co przebiega normalnie, jednak objawy jakie opisałam wyżej pozostały. Nie chce mi się wieżyć że mogę być w ciąży, to już druga miesiączka od tamtego zdarzenia. Jakie jest prawdopodobieństwo że jestem w ciąży? Czy powinnam wykonać test ciążowy? Jeśli tak to kiedy? Zaniepokoiły mnie te mdłości, jeśli to nie ciąża to co może być ich przyczyną, myślę że to nie stres. Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...