Skocz do zawartości
Forum

Brak miesiączki po stosunku


Gość iwka253

Rekomendowane odpowiedzi

Pisze o poradę bo nie wiem co mam robić ! Wiem , że podczas uprawiania seksu z partnerem byliśmy zabezpieczeni ( poprzez prezerwatywe ). Po ostatnim naszym spotkaniu gdy do tego doszło nie dostałam jeszcze miesiączki , a mam ja zazwyczaj regularnie . Nie stało się nic niepokojącego jak np. szczelenie prezerwatywy, bym mogła zajść w ciąże . Mam problemy z koleżankami, które są od dłuższego czasu i bardzo mnie gnębią ... Czy te problemy mogą powodować jednocześnie zatrzymanie miesiączki ? Zazwyczaj przed dostaniem miesiączki odczuwam , że jestem wrażliwa , nerwowa ,mam ochotę na coś słodkiego ... I tak mam , lecz nie dostaje okresu .Umówiłam się już na wizytę do ginekologa, lecz bardzo się teraz tym martwię co on mi powie :(

Odnośnik do komentarza

Witaj!

Stosowanie prezerwatywy nie daje stuprocentowej ochrony przed niechcianą ciążą. Powinnaś wykonać test ciążowy z porannej porcji moczu. Zatrzymanie miesiączki może być spowodowane silnym stresem a także przemęczeniem czy nagłą zmianą klimatu. Wizyta u lekarza specjalisty ginekologa powinna pomóc w ustaleniu przyczyny zatrzymania miesiączki.

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry brałam tabletki antykoncepcyjne Atywia z dniem 17 lipca odstawilam tabletki okres dostalam 20 i poźniej nie zaczelam brać kolejnego opakowania w miedzy czasie kochalam sie z chlopakiem bez zabezpieczen cały czas..okres dostalam 18 sierpnia (chyba ten z odstawienia) i pożniej tez sie kochalismy,a teraz powinnam mieć okres prawidłowo ok 14 a jest 17 i dalej cisza.Ani mnie nic nie boli,a czesto oddaje mocz.Czy jest możliwosc zajscia w ciąze,a jesli tak to kiedy zrobić najlepiej test?bo spóźnia mi sie okres, a tabletek juz nie biore
Oktawia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...