Skocz do zawartości
Forum

Bardzo skąpy okres po pettingu a ciąża


Gość Adax05

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

Na wstępie bardzo proszę (wręcz błagam) o potraktowanie pytania poważnie i o wyczerpującą odpowiedź. Z góry będę bardzo wdzięczna.

Otoż, zaczynając od początku - mam 18 lat i nigdy jeszcze nie współżyłam.
Oboje z chłopakiem postanowiliśmy jeszcze to odłożyć, mimo, że poznajemy się i uprawiamy petting. Kiedy po raz pierwszy to się zdażyło (w styczniu - a mamy kwiecień) byliśmy nago i jego penis dotknął moich warg sromowych. Nie było na nim spermy, wytrysk się nie zbliżał, penis był suchy, nie było także preejakulatu. Mimo to bardzo się wystraszyłam i przez (o z grozo) 3 miesiące bałam się, że zaszłam w ciążę. Miesiąc po tym czasie byłam też pierwszy raz u ginekologa (na badaniu kontrolnym). Lekarz ten stwierdził, że wszystko jest w porządku, macica jest prawidłowej wielkości. Zrobiłam nawet kilka testów ciążowych (ostatni 3 miesiące po tym zdarzeniu!!) i oczywiście wszystkie wyszły negatywnie.
Od sześciu miesięcy zapisuję też moje okresy, które nigdy się nie spóźniały a cykl przez te 6 miesięcy za każdym razem wynosił 29 dni.
W tym miesiącu (czyli w kwietniu) również uprawiałam petting, jednak penis 'ocierał się' o moją pochwę tylko w bieliźnie, do tego był suchy, a wytrysk się nie zbliżał, więc nawet nie moglibyśmy przenieść nic na rękach (tego jestem na 100% pewna). Pieszczoty te odbyły się dokładnie 5 dni przed terminem okresu.
Jednak krwawienie przyszło dzień później niż się spodziewałam (czyli w 30 dniu cyklu). Do tego była to tylko krew w śluzie, która ujawniała się tylko na papierze toaletowym. Dziś jest 3 dzień tego 'okresu' i pojawiło się trochę więcej krwi, jest także na podpasce ale przypomina to raczej końcówkę moich normalnych okresów niż początek typowego.. Co mogło się stać?
Czy jest sens wykonywania testu ciążowego? Jeśli to ciąża to czy krwawienie wystąpiłoby aż tak szybko?
Dodam, że okres w poprzednim cyklu wydłużył się aż do 9 dni (kiedy zazwyczaj nie przekracza 6-ciu). Do tego w ostatnim czasie brałam mnóstwo tabletek przeciwbólowych z powodu wizyty u dentysty, czy to mogła być przyczyna? Czy jest sens udawania się do ginekologa tak wcześnie, czy wykluczy on ewentualną ciążę? CZY TA CIĄŻA W OGÓLE JEST MOŻLIWA? Nigdy nawet nie widziałam spermy na oczy..

Bardzo prosze o odpowiedź, ponieważ się martwię i stresuję aż tak bardzo, że w nocy nie mogę spać. Okropnie się boję. Na innych forach zostałam odesłana z odpowiedzią w postaci jednego zdania: "tak, to może być krwawienie w ciąży". Błagam o poradę lekarską!!!

Pozdrawiam, Ada.

Odnośnik do komentarza

Witaj!

Bardzo możliwe, że Twoje problemy z miesiączką są spowodowane bardzo silną obawą przed niechcianą ciążą. W opisanej sytuacji ryzyko ciąży jest minimalne aczkolwiek dla pewności możesz wykonać test ciążowy. Powodem zaburzeń cyklu, szczególnie w młodym wieku mogą być zaburzenia hormonalne. Jeśli problem nie ustąpi powinnaś udać się do ginekologa.

Odnośnik do komentarza

Witam , Dziewczyna miała miesiączke 6 czerwca uprawialiśmy petting 12 czerwca ona była w majtkach ja bez i przez sekunde otarłem penisem o pochwe ale nie przez majtki .. i potem uważaliśmy , lecz nie wiem czy miałem preejakulat.. potem dostała miesiączki 6 lipca trwała jak normalnie 6 dni i ma dostać w czwartek .. Ciąże można wykluczyć prawda ?:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...