Skocz do zawartości
Forum

Ciąża bez stosunku w naszej sytuacji?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Mam 24 lata, moja dziewczyna 26.
Ostatnio moja dziewczyna bardzo nieregularnie miesiączkuje (w lipcu okres opóźniony o 17 dni, w sierpniu o 5).
W tym miesiącu okres miała dostać 11.09, jednak do dzisiaj okresu nie ma.
1.09 uprawialiśmy petting, jednak uważałem, żeby nie zbliżać się członkiem do jej miejsc intymnych (uprawialiśmy tylko trochę seksu analnego, reszta pieszczoty). Nie jestem pewien czy przypadkiem jednak nie dotknąłem tych miejsc.
Dodatkowo wkładałem dziewczynie ręce i nie jestem również pewien czy wcześniej nie dotkąłem penisa i czy wydzielił się preejakulat (pamiętam, że jak w przerwie spojrzałem to miałem suchy członek).
Czy nawet jeśli bym przeniósł preejakulat na ręce do pochwy to jest szansa na ciążę?
Skończyliśmy zabawy przed wytryskiem.
Dodam, że w piątek popołudniu oraz sobotę rano dziewczyna wykonała testy ciążowe (14 i 15 dni od pieszczot, 5 i 6 dni od spodziewanej miesiącki, oba negatywne), a dzisiaj rano również powtórzyła i znowu negatywny (18 dni od pieszczot, 8 dni od spodziewanej miesiączki).
Naczytałem się jednak w internecie przypadków o fałszywym, negatywnym wyniku testu i się boję.
Dodam jeszcze, że w poprzednim miesiącu dziewczyna brała jakieś tabletki (miała bardzo mocną chrypę, nie wiem czy to nawet nie był antybiotyk), poza tym koniec sierpnia był dla niej bardzo stresujący.
Prosze o odpowiedź
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...