Forum Ciąża i dziecko

Seks z zabezpieczeniem a możliwość ciąży

~marzenazam

~marzenazam

Dobry wieczór!!!! Zastanawiam się czy mogę jednak byc w ciąży pomimo tego że 2 testy wyszły negatywne.Otóż ostatni raz miałam okres 28 lutego i do tej pory nie dostałam.Dodam ze cykle mam nieregularne ale najdłuższy cykl wynosił 33 dni.Współżyłam ze swoim mężem w tamtym czasie ale z zabezpieczeniem(prezerwatywa) nie zauważyliśmy jednak nic niepokojącego co mogło by spowodować ciąże.Mam juz dziecko 11miesięcy i dlatego martwię się.Bolą mnie strasznie piersi które sa lekko obrzmiałe pobolewa mnie równiez czasami brzuch tak jakby miał zaraz pojawic się okres i nic do tej pory.Czy jestem w ciązy????Z góry dziekuje za odp. pozdrawiam

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~daria8

~daria8

Po takim czasie warto pójść do lekarza. Jeśli jesteś w ciąży to lekarz stwierdzi to w badaniu. A jak nie to podejmie działania, by przywrócić okres.

Asioook

Asioook

ja bym poszła do lekarza... Bo to nie jest normalne żeby tak ðługo okresu nie było. A skoro mówisz że prezerwatywa nie pękła ani nic się z niej nie wylało to nie powinnaś być w ciąży.

--

Kto walczy, może przegrać. Kto nie walczy, już przegrał. Bertold Brecht

12 asioook Kobieta, 26 lat, Kraków
sindy81

sindy81

skoro sie zabezpieczaliscie to moze nie ejstes w ciazy moze po prostu sie rozchorowoalas jaka sinfekcja czy cos, bez badania nie wiadomo

19 sindy81 Kobieta, 33 lata, Katowice
Iskra

Iskra

lepiej idź do lekarza,
a moze za bardzo się tym wszystkim stresujesz?

14 iskra Kobieta, 28 lat, Lublin