Skocz do zawartości
Forum

Pęknięta prezerwatywa a ryzyko ciąży


Gość martulla023

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnią miesiączke miałam 24 grudnia trwała 5 dni, 4 stycznia czułam ból w dole brzucha po 2 dniach przestało boleć, jednak od paru dni znowu boli, 7 stycznia współżyłam z moim narzeczonym i pękła nam prezerwatywa... część jej zawartości została na prześcieradle a część została wyciągnięta z gumką jakie jest prawdopodobieństwo ciąży? proszę o odpowiedziedź , pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość monika1023

Witam. Dziś 20.02 kochałam się ze swoim partnerem. Niestety prezerwatywa tego nie wytrzymała i wszystko dostało się do środka. Ostatnią miesiączkę dostałam 31 stycznia. Krwawienie trwało przez 7 dni. Poprzednią miesiączkę dostałam 2.01.11. Według obliczeń, cykl trwał 29 dni, czyli miałam wtedy dni bezpłodne, jednak martwimy się. Jutro wybieram się do ginekologa na badania, lecz tu również chciałam zasięgnąć porady. Proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję To mój poprzedni list , ginekolog zapewnił że jestem zdrowa. Dostałam miesiączke 28.02 pierwsze dni byly obfite potem troszke słabsze krwawienie ,miesiaczka trwała krócej ok. 5 dni, teraz powinnaj już dostac miesiaczke lecz jeszcze jej nie ma . Nie mam żadnych objawów. brzuch mnie nie boli, piersi miałam normalnej wielkości i w dotyku nie wyczułam żadnych zmian.Dwa dni temu mialam troszke twardsze ale myslalam ze to moze przez zblizajaca sie miesiaczke ale jej jeszcze nie widac .Obserwuje śluz jest biały nie ma go wiele.Do tego mam straszne problemy z trądzikiem który zawsze pojawial sie przed lub po okresie lecz teraz jest go więcej. Ostatnio miałam problemy z oddawaniem stolca lecz teraz jem otreby i jest ok. Nie wiem co moze byc spowodowane brakiem miesiaczki moze stres albo zmiana pogody poniewaz nadchodzi wiosna i mam jakie zachwianie ... poczekam jeszcze kilka dni jesli nie pojawi sie miesiączka to wykonam test lecz prosze o porade jestem zaniepokojona

Odnośnik do komentarza
Gość martulla023

Wczoraj uprawiałam seks ze swoim chłopakiem. I pękła nam "gumka". Okres powinnam dostać ok. 5 kwietnia, czyli we wtorek, czy jest możliwość zajścia w ciążę? (Miesiączkuje przeważnie regularnia co 28dni.) Proszę o pomoc!

Odnośnik do komentarza

Kochałam sie z moim chłopakiem około 26 dni temu.Niestety pękła nam prezerwatywa ale to było przed jego wytryskiem wiec wzięliśmy nowa gumkę i kontynuowaliśmy.Okres dostałam normalnie 24 choć z opóźnieniem o 3 dni ale przyczyna tego mogło być ze mam nieregularne miesiączki.Moj okres trwał dość długo bo pełne 7 dni.Jakos tydzień po okresie zaczęłam mieć mdłości.Czy mogę być w ciąży ?

Odnośnik do komentarza
Gość dobra_rada

Jesli mdłości nie były jednorazowe to teoretycznie istnieje szansa, że mogło dojść do zapłodnienia. Najlepiej zatem teraz wykonać test ciążowy/badanie betaHCG/iśc do ginekologa. A najlepiej wszystkie te trzy opcje w takiej kolejności :)

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie kochałam sie z mężem rano (10.00) bez prezerwatywy i wytrysk był na zewnatrz. Po paru godzinach kochaliśmy sie znów (ok godz 16.30) ale w srodku i wytrysk też był na zewnatrz. Mam pytanie czy jest możliwość ze mogłam zajść w ciąże mimo ze wcześniej sie nie umył? (okres miałam 7.04-12.04). Martwie sie bo podejżewam że plemniki mogły przeżyc na jego penisie i moge być w ciąży. Dziękuję

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry .
Mam pytanie .
Czy jeżeli uprawiałam stosunek płciowy 18 i 24 marca , i za pierwszym razem w ciążę nie zaszłam bo Partner nie ,, spuścił się we mnie , a za drugim razem tak . A 25 marca dostałam okres a wydaje mi się że jestem w ciąży . Czy to możliwe ? Jeśli tak To co mam robić mam dopiero 16 lat. Proszę o odpowiedź .

Odnośnik do komentarza

Hm mam pytanie ostatnio kochałam się ze swoich chlopakiem skończył we mnie mialam dni płodne.. raptem kilka dni mialam silny bol brzucha.. uczucie bylo jakby bardzo chcialo mi sie siusiu.. a nie moglam sie wogole załatwic.. 4 dni po tym zdarzeniu zaczeły bolec mnie piersi.. bylo to 12 dni przed spodziewaną miesiączką.. czy to oznacza ze moge byc w ciazy ??? proszę o odpowiedz!

Odnośnik do komentarza

Biore tabletki Yaz. Miesiąc temu byłam na urlopie z moim chłopakiem i zapomniałam wziaść 3 tabletek potem brałam normalnie ale w tych dniach mieliśmy kontakt seksualny. Dostałam jakieś plamienia bardzo ciemne zrobiłam sobie test po tygodniu ale wyszedł negatywny. Okres dostałam tak jak powinnam czy jest możliwość że jestem w ciąży kiedy najlepiej go zrobić?

Odnośnik do komentarza

Witam, mam 21 lat, dwa dni temu współżyłam pierwszy raz z moim chłopakiem. Zabezpieczalismy się prezerwatywą. Ponadto wiem, że mój chłopak ma juz doświadczenie i potrafi się kontrolować. Jedank od wczoraj mam gorączkę 37,2 - 37,6, ogólnie źle się czuję wszystko mnie boli najbardziej brzuch. wczoraj zauważyłam małą brązową plamkę, ale to raczej nie okres bo po pierwsze było tego bardzo malutko, a po drugie okres powinnam dostać za tydzień w czwartek tj 26.04. Mimo to boje sie, ze go nie dostane. czy te objawy mogą świadczyć o ciąży, czy poprostu wynika to z tego, że był to mój pierwszy raz? pomóżcie prosze, od wczoraj o niczym nie myśle tylko o tym :(

Odnośnik do komentarza

Witam...
Ostatnio kochalam Sie z chlopakiem z wytryskiem w srodku I byly to dni plodne.... Podejzewalam ciaze, bolalo mnie podbrzusze,po 3 tyg bull mi niedobrze,zaczelam czesciej biegac do toalety robic siku. Postanowilam zrobic test I zrobilam dzien prized spodziewana data okresu i wynik byl pozytywny... Kreseczka byla jasna no byla... Postanowilam zrobic jeszcze raz test dla100% pewnosci I zrobilam go 1 po spodziewanym miesiaczkowaniu I test byl negatywny..nierozumiem co sie stalo ..... Pores dalej nie przyszedl no pojawilo sie jasno brazowe plamienie ..co to moze oznaczac? Strasznie sie boje.... Prosze o odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Gość pa...a2

Witam spóźniał mi się okres ponad 2 tygodnie w tym czasie współżyłam z partnerem.Stosunek był bez zabezpieczenia i przerywany. 2 dni po ostatnim stosunku dostałam okres który wygląda raczej jak plamienie i trwał 3 dni, gdzie normalnie trwa 7 dni. w trzecim dniu okresu dostałam mdłości i wymiotowałam. w tym czasie miałam wiele stresujący sytuacji czy to wszystko może być spowodowane ciążą czy nerwami.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...