Skocz do zawartości
Forum

Częste wypróżnianie się u noworodka


Gość kamila 6669

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kamila 6669

WITAM SERDECZNIE-----Mam 3 tygodzniowa coreczke urodzila sie o czasie ---wszystko ew porzadku,,porod bez problemow , mala zdrowa 10 punkt apgar,,,od narodzin ciagle robi luzna kupke,wiem ze to normalne u noworodka , ale kazdy mowi ze to juz powinno jej przejsc z ta kupka , a ona nadal ja robi -do jakiego czasu to bedzie trwalo?, Jeszcze chce napisac , ze czesto nie moze spac bo cos jakby wiercilo jej w brzuszku i spac nie moze przez to, nie wiem czy to kolka ,czy to od mojego pokarmu--karmie piersia i bardzo uwazam na to co jem zeby malej nie robic krzywdy---mala na wadze dobrze przybiera--to czyli moj pokarm jest ok,czyli sie najada , ale co ma z tym brzuszkiem?,Bylam u lekarza to przepisal czopki przeciwbolowe i uspokajajace , ale po nich bylo jeszcze gorzej --nie wiem szkoda mi jej chcialabym pomoc a niewiem jak..bardzo mi ciezko z tym a moze to kolka , albo cos z ukladem trawiennym nie tak/ nie wiem---lekarz ja widzial i mowil ze wszystko ok!! czesto biare ja na swoj brzuch i to czesto pomaga i szybko zasypia--co to moze byc??? -Malej odbija sie ladnie po jedzeniu , gazy tez oddaje to nie wiem co moze byc przyczyna takiego zachowania u niej. Dodam jeszcze ze raczej ona jest spokojna-- i jeszcze nie wiem czemu cmoka w trakcie karmienia, probowalam wszystkich metod i nic nie pomaga , moze to cmokanie jest z powodu nadmiaru mleka,nie wiem. BARDZO PROSZE O ODPOWIEDZ z powazaniem---kamila

Odnośnik do komentarza
Gość agnieszkaf

Chyba jesteś trochę przewrażliwiona. To normalne u młodych matek, jednak musisz troszkę sie uspokoić. Byłaś u lekarza i skoro mówi, że wszystko jest w porządku to mu zaufaj, bo ma o wiele większe doświadczenie w tym temacie niż Ty.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...