Skocz do zawartości
Forum

Prawdopodobieństwo zapłodnienia przy współżyciu w prezerwatywie


Gość nowyuzytkownik

Rekomendowane odpowiedzi

Gość nowyuzytkownik

witam, mam pytanie. jakiś czas temu współżyłam z moim chłopakiem, miałam końcówkę dni płodnych. użyliśmy prezerwatywy, do wytrysku doszło po wyjęciu członka z pochwy. około tygodnia później współżyliśmy ponownie, tym razem w dni niepłodne, również z prezerwatywą, jednak wytryskiem w środku. teraz okres spóźnia mi się 11 dni. jak duże jest prawdopodobieństwo, że doszło do zapłodnienia? z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie.

Ja i moja dziewczyna mamy problem.
Cztery dni temu uprawialiśmy seks kilkukrotnie. Za każdym razem przed orgazmem wyjmowałem członka i dochodziłem "na zewnątrz", po czym sprawdzałem czy prezerwatywa nie pękła. Wszystkie były w 100% całe i zdrowe. Dodam, że moja dziewczyna miała wtedy dni NIE płodne. Spodziewamy się że dostanie okresu w piątek. Ale jest ona bardzo wrażliwą osobą i histeryzuje że jest w ciązy ponieważ nie ma jakichkolwiek objawów że ten okres dostanie.

Czy jest to możliwe że jest w ciąży?

Odnośnik do komentarza

Witam
Wspolzylam z chlopakiem prezerwatywa nie pekla ani wytrysku nie bylo zrobilam test po 8 dniach wyszedl negatywny drugi zrobilam dwa dni przed spodziewana miesiaczka tez negatywny nastepnie dostalam miesiaczke lecz pierwszy dzien obfita a pozniej byla bardzo skapa czy dlatego ze mialam zapalenie pecherza przy oddawaniu moczu krwawilam i bralam antybiotyk teraz moje pytanie czy powinnam zrobic test po okresie bo moglby to byc okres ciazowy co o tym sadzicie?.

Odnośnik do komentarza
Gość Crush-Crush.bejbe

Skoro uprawialiście seks , w prezerwatywie i dodatkowo wytrysku nie było, to odpowiedz sobie sama na pytanie, jak w taki sposób miałoby dojsć do zapłodnienia ? To jest fizycznie nie możliwe. Rozumiem by doszło do wytrysku, można sie obawiać że prezerwatywa była dziurawa czy coś, ale w tym wypadku uważam że ciąża jest wykluczona. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam. Po 4msc stosowania tabletek anty odstawilam je ze wzgledu na skutki uboczne preparatu. Krwawienie z odstawienia pojawilo sie normalne. Normalnego okresu jeszcze nie ma (spoznia sie).. Ogolnie samopoczucie bylo dosc ciezkie po odstawieniu ale od tyd-2tyg jest lepiej. Od tygodnia mam symptomy nadchodzacego okresu tj bol i tkliwosc piersi, bol podbrzusza (nie trwa ciagle lecz pobolewa), wkurzenie, dolegliwości to słabną to przybieraja na sile lecz okresu nadal brak.. Powinien byc kilka dni temu. Niepokoi mnie fakt ze od momentu ostatniego krawawienia wydzielina jest jak podczas dni niepolodnych czasami przyjmujaca barwe zoltawa. Nie zaobserwowalam typowego sluzu plodnego w tym cyklu.. Jedyne co mnie zainteresowalo to to ze przez kilak dni mialam gigantyczne libido (moze dni plodne wtedy byly).. Sex uprawialam wiele razy podczas popigulkowego cylku lecz zawsze odpowiedzialnie z uzyciem prezerwatywy, ktorej wg obserwacji partnera nic sie nie stalo (pekniecie byloby widoczne a zsuniecie wydaje mi sie ze tez bo prezerwatywa zostalaby wewnatrz).. Jak państwo myslicie czy to moze byc ciaza?? Może powinnam jeszcze zaczekać na miesiączke i sie nie denerwowac?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...