Skocz do zawartości
Forum

Seks w dni niepłodne a ciąża


Gość amelia7

Rekomendowane odpowiedzi

witam.. Kochałam się z chłopakiem 27 marca 2011 roku, skonczyl we mnie i z tego co wiem to był dzien nie płodny. miesiączki mam nie regularne, 2 dni pózniej dostałam miesiączkę na początku wyglądało to na zwykłe planienie a pózniej to przypominało okres. nie wiem czy jestem w ciąży i dlatego chciała bym sie zapytać. proszę o odpowiedz z góry dziękuje;)

Odnośnik do komentarza

Witam, czy istnieje ryzyko zajścia w ciąże w dni nie płodne, bez używania prezerwatywy oraz z skończeniem poza partnerką? Moja partnerka ma już regularną miesiączkę, planuje aby uprawiać seks w pierwszych 2 tygodniach po zakończeniu jej okresu. Jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciąże?

Odnośnik do komentarza
Gość starsza koleżanka

ja na waszym miejscu bym nie ryzykowała... Jeżeli nie chcecie się zabezpieczać prezerwatywami albo tabletkami, kupcie sobie chociaż tester owulacyjny na ślinę - pokazuje on dni płodne, przejściowe i niepłodne. Fajny jest tester afrodyta, możecie kupić przez internet - jak wam pokaże dni przejściowe lub płodne, zabezpieczycie się dodatkowo. A te dwa tygodnie które wymyśliła Twoja dziewczyna, są bardzo naciągane, bo jeżeli ma 28 dniowy cyk, to w 14 dniu najprawdopodobniej ma owulację i jest duże prawdopodobieństwo, ze możecie zostać rodzicami ;)

tester jest wielokrotnego użytku

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...