Skocz do zawartości
Forum

Ryzyko ciąży po stosunku przed okresem


Gość Kasia666

Rekomendowane odpowiedzi

Gość anulkaaaaaa

Czesc..
mam takie pytanie
kochałam sie z chlopakiem 3 razy w tygodniu, okres wypada mi jutro. Dodam ze kochalismy sie bez prezerwatywy. mialam objawy okres wszystko mnie bolalo. jaka jest mozliwosc ze zaszlam w ciaze.?
Prosze o odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Witam. Chcialabym spytac czy istnieje mozliwosc zajscia w ciaze jesli chlopak sie krotko ocieral penisem o pochwe (bez wchodzenia) i dopiero jak wzielam go do buzi zorientowalam sie ze troche musial wczesniej wytrysnac. Potem wspolzylismy z gumka wiec teoretycznie sperma, jesli byla na mojej pochwie, mogla sie przeniesc do srodka. Dodam ze 6 godzin pozniej dostalam okres, jednak moj jest dosc nieregularny, tym razem byl to 38 dzien cyklu. Ale czy to jest gwatancja ze nie moge byc w ciazy? Bo chyba nie sa to dni nieplodne jesli byl spozniony?

Odnośnik do komentarza
Gość Czarna Wdowa1

angela325
Stosunek przerywany to zabezpieczenie, a jeżeli bierzesz tabletki to szanse są nikłe.

no ja bym nie stwiedziła że stosunek przerywany to zabezpieczenie, nawet lekarze nie biorą go jako metodę antykoncepcji

Odnośnik do komentarza

Kochałam się z chłopakiem dzień po owulacji. Spadła nam gumka, ale została we mnie. Tzn, wystawała tak, że raczej nic nie przedostało się do środka.
Teraz jestem 4-5 dni przed okresem i strasznie się stresuję. Boli mnie podbrzusze i nie wiem czy jestem w ciąży czy to tylko stres. Czy ktoś może mi powiedzieć czy mogę być w ciąży?

Odnośnik do komentarza

Wiatam !
Do stosunku z moim chłopakiem doszło dzień przed okresem, wytrysk nastąpił na zewnątrz czy pomimo tego istnieje jakakolwiek możliwość zajścia w ciążę ?. Okres nie różni sie niczym od poprzednich z wyjątkiem mocnych nudności. Wiem że takich pytań było ale chce uzyskać odpowiedz na mój własny przypadek.
Prosze o pomoc!!!

Odnośnik do komentarza
Gość Kkaasskkaa

Witam. Kochałam sie z partnerem dwa dni przed miesiączka. Jakie jest ryzyko zajścia w ciąże dodam ze nie były to dni suche, dwa dni przed miesiączka odstawilam hormon duphaston . Staramy sie o dzidziusia dodam ze w kwietniu br.poronilam ciąże jest to moja druga miesiączka po poronieniu i regulowana hormonami nie zaklucajacymi płodności. Poprzednia miesiączka była 04 lipca kolejna 30 lipca po odstawionych hormonach.

Odnośnik do komentarza

Witam mam pytanie chcialam sie zapytac czy jest mozliwosc zajscia w ciazy gdy dostalam okres regularnie kochalam sie z mezem 3 ty prawie dzien w dzien i 2 dni psEd okresem tez i dostalam reguralnie okres czy to mozliwe ze nie jestem w ciazy . Mam juz dwoch synow i staramy sie o trzecie najmodszy ma 4 latka prosze o odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...