Skocz do zawartości
Forum

Brak okresu po pettingu a ciąża


Gość lib_elle

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lib_elle

Witam Mój problem polega na tym że ostatnio okres miałam 26 lutego, zwykle cykle mam 29-30 dniowe. Dzisiaj jest już 29 marca a ja okresu nie mam, w ostatnim miesiącu miewam bardzo dużo stresów związanych z nauką, ale 19 marca uprawiałam z chłopakiem petting, on dostał wytrysku i chowając penisa dotykał go więc na palcach miał spermę. Po jakiejś chwili znowu wkładał mi palce do pochwy... i teraz nasuwa mi się pytanie czy mogę być w ciąży? Okresu jak nie było tak nie ma... Mimo iż, czytałam że plemniki na powietrzu giną, że przeżycie na dłoni to dla nich ekstremalne warunki, i aby doszło do zapłodnienia muszą być wystrzelone w pochwie z dużą ilością spermy podczas stosunku. I nie wszystkie są do tego zdolne aby zapłodnić... mimo to mam obawy... stosunku nie uprawialiśmy. Czy jest ryzyko że jestem w ciąży?? po wszystkim zauważyłam że na majtkach mam troszkę krwi.. ale na prawdę nie dużo... czym to mogło być też spowodowane?? Proszę o odpowiedź, Dziękuję pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość renata6k

Plemniki szybko giną, ale przeniesienie ich na palcach do pochwy i zapłodnienie w ten sposób jest możliwe. Krew na majtkach po stosunku mogła być wynikiem otarć lub po prostu pękła Ci błona dziewicza, jeśli jeszcze ją miałaś.

Odnośnik do komentarza
Gość ania2490

Chcialabym sie dowiedziec czy istnieje jakies ryzyko jesli uprawialam peeting, nie bylo wystrysku,chlopak nie wszedl nawet we mnie ale dotykalismy sie narzadami plciowymi. Okres mi sie spoźnia. Dzis jest 29 dzien a zwykle moje cykle trwaja 26-28 dni.Nigdy jeszcze nie mialam powyzej 30 dni. Czy mam sie czego obawiac?

Odnośnik do komentarza

Witam. Wczoraj był u mnie chłopak. Jestem dziewicą i jeszcze się nie kochaliśmy. Trochę poniosły nas emocje i pomimo tego,że jestem w trakcie miesiączki postanowiliśmy się zabawić. Najpierw ja mu zrobiłam loda,skończył. Wszystko ładnie posprzątaliśmy,umyliśmy łapki i skorzystaliśmy z toalety. Wróciliśmy do pokoju. Chłopak włożył mi palce do środka,ocierał się członkiem o moją "przerwę". Czy jest możliwość,że plemniki przedostały się do środka i doszło do zapłodnienia?

Odnośnik do komentarza

witam. dzis w pochwie mojej dziewczyny znalazly się moje palce, na ktorych bylo troszkę sluzu preejakulacyjnego. poczatkowo dodtknalem tylko palcami pochwy , po jakims czasie moje palce byly gleboko w pochwie. Czy jest mozliwosc ciazy? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam. Uprawiałam z chłopakiem petting, były to moje dni płodne. Doszło do wytrysku, ale nie dotykał moich narządów płciowych. Partner wycierał się chusteczkami, ja też obyłam rękę. Wróciliśmy do swoich zajęć, a po godzinie ponownie doszło do pettingu, nie doszło do wytrysku, ale partner wykładał palce do mojej pochwy. Czy jest ryzyko ciąży, może niedokładnie wytarł dłonie? Owulacje miałam mieć w niedzielę lub poniedziałek, dziś jest 5/6 dzień po owulacji, moje piersi są nabrzmiałe, sutki pieką. Mam lekkie plamienie od 3 dni, złe samopoczucie, czuję że 'coś' mnie bierze. Czy mogło dojść do zapłodnienia, a to są objawy?

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry. W 25 dniu cyklu uprawiałam petting z moim chłopakiem.Według moich obliczeń były to dni niepłodne. Wydaje mi się, że miał wytrysk. Ocierał się penisem o moją pochwę ale nie doszło do stosunku. Robił mi dobrze i nie wykluczone, że na jego palcach znajdowała się sperma. Powinnam dostać okresu ale troszkę mi się spóźnia (2 dni). Czy możliwe jest że doszło do zapłodnienia?

Odnośnik do komentarza

Witam spóżnia mi się okres prawie dwa tygodnie czym to może być spowodowane,zaczynam się martwić że jestem w ciaży ale nie uprawiałam seksu,tylko mój chłopak wkładał palce do pochwy,jeśli by była na nich sperma mogłabym zajść w taki sposób w ciąże?proszę o pilną odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

Witam, tydzień temu upraiwałam petting z chłopakiem (8 dzień cyklu). Dzisiaj czuję straszne parcie na pęcherz, jest dużo białego śluzu i zaczeriwienienie i uczucie pieczenia przy wejściu do pochwy. Bardzo boję się, że mogę być w ciąży, bo stało się to jakieś 3-4 dni przed owulacją. Nie było wytrysku,sama próbowałam do niego doprowadzić, tylko trochę preejakulatu. Czy to objawy ciąży? Chłopak wkładał mi palce dość głęboko imitując ruchy podczas seksu.Bardzo proszę o pomooc,odchodzę od zmysłów.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...