Skocz do zawartości
Forum

Objawy ciąży


Gość amirka5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Czy mogę być w ciąży jeśli: 1. Ostatni stosunek odbyłam w październiku, w 3 (lub w 4 miesiącu (ciąży, jeśli to oczywiście ciąża) - nie wiem, bo nie wiem kiedy mogłoby dojść do poczęcia) miesiącu zrobiłam dwa testy ciążowe - w odstępie czasu 1, 2 lub 3 tygodni - już sama nie pamiętam dokładnie - oba wyszły negatywne. 2. Przytyłam, chociaż ostatnio nie "obżeram się" (że tak napiszę) - czy może to być skutek tego, iż jestem już po jednym porodzie? 3. Było zabezpieczenie (ale nie tabletki) + niedokończony stosunek (nie doszło do wytrysku we mnie). 4. Boli mnie dół pleców (kiedy na nich leżę np) - tak jak przy poprzedniej ciąży. 5. Od ostatniego współżycia miałam już 2 normalne okresy (normalnie obfite), a przy tym ból miesiączkowy, a także owulację (wtedy boli mnie charakterystycznie brzuch), a kolejny okres to było raczej plamienie (chociaż na początku bolał mnie brzuch jak przy okresie). Dodam, iż brałam wtedy antybiotyki (podczas tej niby miesiączki już nie, albo tylko do 1, 2 jej dnia - nie pamiętam dokładnie). 6. Wzdyma mnie czasami, czasami robiło mi się niedobrze, chociaż nie aż tak bardzo jak to było przy ostatniej ciąży. 7. Jestem przemęczona (choć to może też być przez wczesne wstawanie).

Odnośnik do komentarza

Witam, z mężem staramy sie o dzidziusia. Okres zaczął mi sie 28 stycznia i skonczyl 2 lutego, jednak nie byl to on obfity jak zawsze. Wyglądał tak jakby miał sie już skończyć. Do tego nadal mam kłucie w dolnej części brzucha i kłucie w piersiach. Jak wstane czasem czuję sie tak jakbym miała za chwilę upaść. Ogolnie troche osłabiona jestem. Czy to mogą być objawy ciąży. Test chce wykonać w przyszłym tygodniu żeby był bardziej wiarygodniejszy.

Odnośnik do komentarza

Witam, mam problem, choć moje przeczucia co do tego są zmienne. Uprawialiśmy z chłopakiem petting, wydaje nam się, że nie doszło do kontaktu nasienia z pochwą, jednakże po wytrysku chłopak mnie dotykał. Było to w dni płodne. Po dwóch tygodniach dostałam miesiączkę, raczej taką, jak zwykle. Jednakże ostatnio zauważyłam, że mój brzuch się powiększył, mam ostatnio wzdęcia i rzadkie nudności. Czy mogę być w ciąży? Pragnę jeszcze zasygnalizować, iż do kontaktu bez ubrania doszło miesiąc temu..

Odnośnik do komentarza
Gość qwerty123456

 kochalam sie z chlopakiem bez zabezpieczenia ale nie konczyl we mnie ale bylo to bardzo czesto kilka razy dziennie! teraz czekam na miesiaczke! mam ja nie regularnie bo co 21-30dni! ostatanio caly zcas mam bole u dolu brzucha nie ma chwili zebym go nie czula i to nie jest boj jak przed mieisaczka poza tym mam go caly czas! ostatnio mialam tez zawroty glowy! ostatni raz kochalismy sie z 2 tygodnie temu! wydaje mi sie ze to za wczesnie na jakies dolegliwosci zwiazane z ciaza ale wolala bym sie zapytac czy czy moga to jednak byc objawy ciazy?

Odnośnik do komentarza

Witam. Moja sytuacja wygląda następująco. Mam 26 lat. Stosowałam tabletki antykoncepcyjne ok 3lat. Teraz z mężem postanowiliśmy że przyszedł czas na powiększenie rodzinki. Moja przedostatnia miesiączka była w listopadzie (krwawienie z odstawienia). Tabletki brałam w grudniu i styczniu bez 7 dniowej przerwy, gdyż nie chciałam aby krwawienie wystąpiło w grudniu. W styczniu po zażyciu całego opakowania (ostatniego) wystąpiła "miesiączka" - było to 18.01.11. Okres trwał jak zawsze 6 dni. Później 25.01 kochaliśmy się z mężem. Następnie 28,29,30,31 stycznia i 1 lutego. 2 lutego czułam bóle w podbrzuszu, kłucie w jajnikach a na bieliźnie zobaczyłam blado czerwoną wydzielinę. Był to dość intensywny ból ale tylko przez ok 15 min, później bóle słabły ale utrzymywały się do dnia następnego. Wydzielina dnia następnego była już koloru brązowawego. Dodam jeszcze że nie były to jakieś duże krwawienia lecz małe plamienia. Chciała bym się dowiedzieć czy w tej sytuacji mogę przypuszczać że te plamienia to było plamienie implantacyjne i czy mogę przypuszczać że będę wkrótce mamą. Chciała bym również dowiedzieć się po jakim czasie najlepiej wykonać test ciążowy. Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Witam, mam bóle piersi i brzucha czy to mogą być objawy ciąży gdy okres spozna mi sie 10 dni robiłam testy ale wyszły negatywne dwa dzień po dniu. współżyłam z partnerem dzień po stosunku dostałam okres był "normalny" od tamtego czasu już nie współżyliśmy czy to możliwe ze jestem ciąży choć test pokazuje negatywny wynik.

Odnośnik do komentarza
Gość rozaliam

A testy robiłaś po ilu dniach od stosunku? Musi upłynąć co najmniej 10, aby wynik był wiarygodny. Ból piersi i brzucha częściej jest objawem zbliżającego się okresu niż ciąży. Jeśli chcesz mieć pewność udaj się na badania bchg. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość agnieszkaf

Po takim czasie teoretycznie mogą już być. Zrób test ciążowy. Pamiętaj, że stosunek przerywany nie jest metodą antykoncepcji i w żaden sposób nie zabezpiecza przed ciążą, ponieważ śladowe ilości spermy mogą się wydostać z penisa przed finalnym wytryskiem.

Odnośnik do komentarza

To zbyt ogólne stwierdzenia, by można było cokolwiek powiedzieć. Współżyłaś w dni płodne bez zabezpieczenia? Kiedy miałaś ostatni okres? Spóźnia Ci się okres? A może właśnie są to objawy zbliżającego się okresu? Jeśli chcesz sprawdzenia czy to ciąża to zrób test ciążowy.

Odnośnik do komentarza
Gość agnieszkaf

Może to tylko takie upławy przed okresem. Nie stresuj się i poczekaj na właściwy okres, jeśli jednak nie nastąpi to zrób test ciążowy. Zastanów się czy w czasie pettingu była szansa zapłodnienie - czy plemniki dostały się do pochwy.

Odnośnik do komentarza
Gość Marcia9999

Witam! Mam 20 lat i chciałam opisać swoją sytuację. Mianowicie spóźniał mi się okres dostałąm po ponad tygodniu.Rano zobaczyłam krew i nie było jej dużo myślałam ze sie okres rozkreca,wieczorem nie było nic sucho. Nastepnego dnia rano dostałąm takie plamienia koloru brązowwo-czeronego ale bardziej brązowy jest to kolor, Zanim dostałam krwawieniia bolało mnie podbrzusze i czułam ze dostane,ten boł podbrzusza utrzymuje sie do dnia dzisiejszego i jest ciagle od rano do wieczora taki bol jak przy miesiaczce,tylko ze jak mam normalnie okres to bol traw gora 2, 3 dni. Proszę o poradę. Z góry dziękuję. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość staraczek

Witam! Bardzo chcę zostać drugi raz mama niestety mam leczę się na hiperprolaktynemię czynnościową, niewielką niedoczynność tarczycy,mam pco i nieregularne miesiączki ;( .W 40 dniu cyklu dostałam plamienia trwającego jak miesiączka 5 dni miało ono kolor najpierw woa z lekką zawartością krwi później ciemny brązowy,czułam się jak bym miała okres.Zrobiłam po 3 dniach test ciążowy bardzo czuły wyszedł pozytywny,później jeszcze jeden mniej czuły był już negatywny.Z samego rana na drugi dzień powtórzyłam ten bardzo czuły i niestety tez był negatywny. Nie rozumiem nic z tego.Biorę 1/2tabl. b***, e***, f***,i jak tylko test pokazał ciążę zażyłam luteinę. Bardzo proszę o odpowiedź jestem załamana tymi różnymi wynikami,nie mam raczej żadnych objawów ciąży le przed tym dodatnim testem doznałam uczucia przeziębionego pęcherza.Który test się pomylił,co robić? Dziękuję za odpowiedź !

Odnośnik do komentarza

Testy ciążowe nie są idealne. Najlepiej jest je wykonywać dopiero 10 dni od ewentualnego zapłodnienia oraz zgodnie z instrukcją, czyli jeśli test ma być zrobiony rano po obudzeniu to zrobienie go wieczorem może dać zafałszowany wynik. Zrób badanie bHCG.

Odnośnik do komentarza
Gość kelciak9

Witam od początku roku zrezygnowałam z antykoncepcji, ostatni okres dostałam 1 stycznia i trwał 3 dni, obecnie dalej nie mam okresu robiłam test ale wynik wyszedł negatywny, czy możliwe żeby mimo negatywnego testu była w ciąży, dodam że temperatura jest 37,02 pobolewa mnie czasami podbrzusze. Moje pytanie to czy wyniki takich testów są wiarygodne czy może się nimi nie sugerować?

Odnośnik do komentarza

Jest 29 dni od ostatniej miesiączki, ostatnia miesiączka trwała 3 dni, ale było same plamienie, zwykle mam miesiączki co 25 dni, a teraz często boli mnie brzuch i mam skurcze pod brzuchem, bardzo się denerwuję. Czy mogę być w ciąży?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...