Skocz do zawartości
Forum

Ból podbrzusza a ciąża


Gość myszka83

Rekomendowane odpowiedzi

Gość myszka83

Witam serdecznie,mam takie pytanie 28.02.2011 miałam pierwszy dzień okresu,dzś jest 22 dc.od 09.03-15.03 codziennie kochałam się z mężem bo bardzo chcemy mieć dziecko,cykle są u mnie rgularne 28 dni,ale od jakieś tygodnia źle się czuję tzn: ból podbrzusza jak na miesiączkę,często robi mi się słabo,cały czas jestem zmęczona,śpiąca,temperatura mierzona waginalnie nie spada poniżej 37,2 i lekko pobolewają mnie plecy na odcinku lędźwiowym do spodziewanego okresu mam jeszcze tydzień,ale czy to możliwe że jestem w ciąży?
Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Gość anonim 83

Tak ok 18 czerwca kochalam sie z moim partnerem,5 lipca mialam okres teraz mam coraz to wieksze bule w dole brzucha i plecow tak w okolicy posladkow tak jak bym miala znowu dostac okres czuje sie jk by milo zachwile zemnie wyleciec malo tego niemoge lerzec na brzuchu bo jakos mi tak dziwnie jek bym miala jakas gabke w brzuchu.Czy to mozliwe ze to ciaza czy znowu moge dostac okres?

Odnośnik do komentarza

Witajcie
A wiec dostałam 2 tyg miesiaczke wczesniej no i po 5 dniach bo tyle ją mam uprawialam sex z gumką trwał 5 min. Wyjął jak szczytował i doszedł. Wszystko git nie pekła i jeszcze raz no i to samo sperma była w tej gumce jak wyjął. Z nerw bo akurat tego dnia sie wkórzyłam ostro dostalam miesiaczke az 2 tyg przed. 28 czerwca a miałam dostac 15 lipca. I teraz od kilku dni boli mnie brzuch tak dookoła pępka ale to jest tak ze sie nasila troche boli ustepuje i znowu mocno. I teraz moje pytanie od czego moze to byc ? mój chłopak bawił sie troche palcami we mnie i dotknął jak to powiedział jakies jajko :D i naprawde od kilku dni mnie boli raz przestaje i nachodzi na wiecżór. Co to moze byc ? czy moze byc zwiazane cos ze starą miesiaczka ze musi sie wszzystko wyregulowac ? czy co ? prosze o odp

Odnośnik do komentarza

witam. okres mialam 22 lipca.nastepny mial byc 18 sierpnia i nic( żadnych objawów poza kluciem w dole brzucha)po terminie robilam ze cztery testy ciazowe,bo staramy sie o dziecko i byly negatywne. 4.09. robilam betaHCG, wyszedl 1,20..09,09 zaczal sie silny bol piersi a 11.09 dostalam okres (tak myslalam) a sa to tylko jakies plamienia.( uzywam tamponow a plamienia sa tylko po lewej stronie w tym samym miejscu ) bol podbrzusza i piersi sa nadal silne .. bardzo prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza

Witam kilka dni po okresie bolalo mnie podbrzusze bylam u ginekologa gdzie zrobilam test i wyszedl negatywny Za kilka dni zaczoly bolec mnie piersi mam wrazenie ze jedna piers wazy 5kg do tego brzuszek zrobil mi sie nabrzmialy(dziwne uczucie)Dostalam skier na usg testu tez wiecej nie powtarzalam Okres powinnam miec za 2 tyg a dostalam juz dzisiaj Czy to normalne?

Odnośnik do komentarza

Od ponad miesiąca czuje dziwne dolegliwości w podbrzuszu i niżej. Jak wpisywałam w internet to wyskakiwało, że takie bóle występują w ciąży. Tylko, że ja nigdy nie współżyłam, zaczęłam się nawet zastanawiać czy na jakiejś imprezie do czegoś nie doszło i nie pamiętam, ale od tego czasu miałam 5 regularnych miesiączek, nie były bardzo obfite, ale były skrzepy i śluz płodny w czasie cyklu, brzuch mi nie urósł, na wadze nawet mniej. Czuje takie rwanie tam na dole, rozpieranie. Ciąże można wykluczyć?

Odnośnik do komentarza

Witam, biorę tabletki antykoncepcyjne, kocham się z chłopakiem bez dodatkowego zabezpieczenia. Od połowy tabletek bardzo boli mnie podbrzusze, za 4 dni mam tabletki placebo. Robiłam test ciążowy-wynik negatywny. Byłam u ginekologa, usg nic nie wykazało. Czy to może być ciąża? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...