Skocz do zawartości
Forum

Preejakulat a zajście w ciążę


Gość totalninety

Rekomendowane odpowiedzi

Gość totalninety

Witam. MAm pytanie. Powiedzmy że seks uprawialiśmy choć właściwie to partnerka siadła mi na członku bez zabezpieczenia i żołądź się tylko wjechał bo ściągnąłem ją z siebie. Chodzi mi o ten płyn. Czy jest duże prawdopodbieństwo że ten śluz co wydobywa się np przy naciąganiu parokrotnym to jest właśnie ten płyn ejakulacyjny? I chce wiedzieć jakie jest prawdopodobieństwo ciąży w tym wypadku. Spermy nie było

Odnośnik do komentarza

Aktualnie dominuje pogląd, że w płynie rpzedejakulacyjnym znajdują się plemniki niezdolne do zapłodnienia.
Ogólnie można powiedzieć, że w opisanej sytuacji prawdopodobieństwo zapłodnienia jest małe, ale nie można go wykluczyć.

Odnośnik do komentarza

Nie współżyliście ze sobą, ale jednak doszło do kontaktu pochwy z penisem, a jak wiadomo, nawet bez wytrysku może wydzielać się preejakulat, w którym są plemniki zdolne do zapłodnienia. Prawdopodobieństwo jest małe, ale jednak ryzyko zawsze jest. Zależy to jeszcze od dni płodnych bądź nie, jakie miała Twoja partnerka. Na przyszłość zabezpieczajcie się, wtedy unikniecie stresu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...