Skocz do zawartości
Forum

Stosowanie termoforu w ciąży


Gość E...l

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny ja googla wolę już nie tykać bo można oszaleć.
Właśnie jestem ciekawa czy to jest równoznaczne z gorącą kąpielą, bo tak: w gorącej kąpieli zanurzona jest większa część ciała, a tutaj oddziaływanie jest tylko na fragment np brzuch jak boli. Jasne, że mogę przecież zrezygnować itd. dla św. spokoju, ale tyle rzeczy jest zabronionych w ciąży, że chciałabym weryfikować, a nie ograniczać praktycznie wszystko, bo gdzieś jest napisane, że coś tam coś tam. Nie chcę się ciągle stresować.

Odnośnik do komentarza

rozmyślam dalej, może wspomoże w tych rozmyślaniach lekarz ;). Bo tak sobie pomyślałam, że gdyby ten termofor był taki niebezpieczny to tak samo niebezpieczne byłyby upały w ciąży, a chyba nie każda kobieta ma szansę zapewnić sobie optymalną temperaturę otoczenia :P.

Odnośnik do komentarza
Gość renatka33

Od jakiegoś czasu korzystamy w domu z termoforu i zamawialiśmy bardzo ciekawy model od Sanity, to jest model gumowy ale w fajnym pokrowcu wyglądającym jak sweterek. Na pewno szczelne urządzenie, jeszcze się nie zdarzyło, żeby cokolwiek wyleciało, nawet kropelka. Łatwe w czyszczeniu, wygodne w napełnianiu, warto sobie sprawdzić. Jeśli dobrze pamiętam to płaciłam około 20 zł za to.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...