Skocz do zawartości
Forum

Cesarskie cięcie a druga ciąża


Gość Aniella

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,
4 lata temu urodziłam pierwsze dziecko przez cesarskie cięcie. Teraz z mężem chcemy mieć kolejne. Słyszałam, że jeśli pierwsza ciąża zakończy się cc to mogą wystapić problemy z zajściem w drugą ciążę. Czy to prawda? Dodam że nie miałam żadnych problemów potem, rana zagoiła się bardzo szybko. Bardzo szybko też wróciłam do formy. Dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Gość Ola321pys

Nie powiedzialabym ze to copiszecie jest ok. Ja tez jestem po cieciu cesarskim
Tez wszystko bylo ok ladnie sie goilo i wogole bylo dobrze aledo czasu bo niestety zaszlam w ciaze jeszcze 2razy i stracilam dwojke jedno w 7tyg drugie w12tyg. I jestem pewna ze zrobili mi cos nie tak. Bo pierwsza ciaza byla idealna bez problemow. Na ogol ja tezjestem zdrowa na nic nie choruje jak raz na rok sie przeziebie to tyle nie pale nie pije wiec nie sadze by to z mojej winy bylo
Postanowilam juz ze nigdy nie zajde w ciaze3straty nie zniose.

Odnośnik do komentarza

Ola wątpię żeby to była wina tego że urodziłaś przez cesarkę. Znam przypadek że kobieta też pierwsza ciąża idealna bez problemu a następne 3 albo 4 poroniła. Dopiero znalazła lekarza w innym mieście co jej pomógł i doprowadził ciążę do końca. Coś nie tak miała z hormonami. Musi po prostu poszukać dobrego lekarza.

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza
Gość Sylwucha123456

Jestem mama 3 dzieci wszystkie po cc chcialabym poinformowac ze cc nie ma nic wspolnego z poronieniem....bardzo przykre jest to że straciłeś dzidziusia niestety do poronienia dochodzi z wielu czynników bo sama raz poronilam i zaraz po poronienia urodziłam synka który ma dziś 4 mc więc głową do góry

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...