Skocz do zawartości
Forum

sposob na przeziębienie dla dziecka


Gość Rokiia

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli sobie na to pozwala, porządnie je przeinhaluj solą fizjologiczną. A choćby i 6 razy dziennie. Jeśli nie masz inhalatora, idźcie przynajmniej do groty solnej. Możecie to z resztą zrobić i tak. Ponadto sok z malin lub czarnego bzu:), miód. Dobrze działa mikstura z miodu, imbiru i kurkumy, ale nie gwarantuję, że dziecko zechce to wypić:)

Odnośnik do komentarza
Gość Janka Blanka

Jeśli chodzi o Dicotuss Baby to i ja stosuje go u swojego synka. Podaje mu go na kaszel odkąd skończył rok. Z tym że ja nie czekam aż i nie leczę domowymi sposobami bo nic nie pomagają i od razu jak tylko pojawi się kaszel podaje syrop. Ma naturalny skład więc się o nic nie obawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość karola54

Parę pozytywnych słów mogę napisać o moim inhalatorze Sanity Simple. Nie psuje się, a jednak sprzęt chodzi na okrągło, bardzo dużo go w domu eksploatujemy. Głównie córka musi być leczona wziewnie, ale sama też jestem często podłączona pod aparat i wdycham aerozol. Duża wygoda, prosta obsługa, szybkie tempo podawania leku i też cichy tryb pracy. A jeśli chodzi o cenę to myślę, że jak za ten standard to bardzo okazyjnie sprzedają.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...