Skocz do zawartości
Forum

Seks bez zabezpieczenia a ciąża


Gość Afrodyzja

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj, to zależy, czy palcem, na którym miałaś spermę, dotykałaś się w miejsca intymne? Pamiętaj, żeby nigdy nie ryzykować i nie kochać się bez zabezpieczenia, szczególnie wtedy, gdy masz dni płodne. Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza

Wiem ze zapewne to nie dobre miejsce na zadawanie takich pytań ale zaryzykuje . 10 dni temu współżyłam z chłopakiem 2 razy jednego dnia bez zabezpieczenia . to było 2 dni po miesiączce jak myślicie mogłam zajść w ciąże .. cykl traw 32 dni jest regularny ale w ciągu tego miesiąca jestem cały czas przeziębiona .. Od jakiegoś czasu mam podwyższona temperaturę w pochwie 37.4 co zwykle mam 36.6 . mam zmiany humoru chodze cały czas nabuzowana. i jestem cały czas zmęczona

Odnośnik do komentarza

Chciałam zapytać czy moge zajsc w ciaze?? Mialam 4 dzien miesiaczki i kochalam sie z chlopakiem bez zabezpieczenia i do wytrysku doszlo w srodku. Moje cykle trwaja zazwyczaj od 29 do 31 dni, a miesiaczka trwa do 6 dni. Czy jest duze ryzyko ze bede w ciazy?? Bardzo prosze o odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

Witaj.
Doszło wielokrotnie do stosunku bez zabezpieczenia, więc ciąża jest jak najbardziej możliwa. Według wyliczeń powinnaś mieć dni niepłodne, lecz różne czynniki takie jak na przykład infekcja mogły rozregulować cykl. Twoje objawy wcale nie muszą wskazywać na ciążę. Mogą być związane z przeziębieniem. Aby potwierdzić bądź wykluczyć ciążę możesz we własnym zakresie wykonać test ciążowy, który powinien być wiarygodny w dniu spodziewanej miesiączki. Bardziej pewnym rozwiązaniem będzie wizyta u specjalisty ginekologa.

Odnośnik do komentarza

Witaj!

Teoretycznie dni płodne kobiety mającej cykle około 30-dniowe oraz miesiączkę trwającą około 6 dni to okres między 12 a 20 dniem cyklu. Czas miesiączki oraz pozostałe dni cyklu określane są zatem jako dni niepłodne. Pamiętaj jednak, że każda kobieta to indywidualny organizm, który może różnie reagować na zmienne warunki otaczającego środowiska i tak na przykład zmiana taka może zaowocować owulacją podczas dni teoretycznie niepłodnych.
Ponadto krwawienie, które wystąpiło nie zawsze musi oznaczać miesiączkę. Może mieć wiele innych przyczyn, jak na przykład mięśniaki, endometrioza czy zaburzenia hormonalne. To też może zmieniać profil dni płodnych kobiety.
Niestety ze względu na wymienione przyczyny, nie da się określić ryzyka wystąpienia ciąży.

Odnośnik do komentarza

Witam. Kochałem się z partnerką podczas jej okresu, bez zabezpieczenia. Czy jest szansa by zaszła w ciążę, mimo że nie było w niej wytrysku ? Do następnej miesiączki jeszcze niecały miesiąc ale bardzo się boimy...

Odnośnik do komentarza
Gość asiunia19922

witam mam 18 lat nie dostalam miesiaczki bo je sie ze jestem w ciazy ale wiem ze to moze byc nie mozliwe.poniewaz z chlopakiem bardzo uwazamy i on nie konczy we mnie .robilam test 2 razy w wyszlo mi ze nie jestem. okresu nie mam do dzisiejszego dnia warjuje a ginekolog dal mi tabletki na wywolanie okresu ale to tez nic nie daje. i powiedzial ze nie wie czy to ciaza . pomozcie plisss.

Odnośnik do komentarza

W czasie miesiączki są dni niepłodne. Stosunek przerywany w ogóle nie daje gwarancji, że plemniki nie wydostały się gdzieś na początku stosunku w postaci preejakulatu. Jednak na Waszym miejscu byłabym spokojna.

Odnośnik do komentarza
Gość jolcia89

czesc mam 22 lat i jestem z chlopakiem od pol roku od samego poczatku stosowlismy stosunek przerywany, ale jakies 3 tygodnie temu. podczas stosunku on stwierdzil ze nie jest pewien czy doszedl poniewaz ilosc spermy byla nie wielka i byl to stosunek przerywany ale ja mialam uczucie jagby zaczol dochodzic we mnie. Zastanawim sie czy moglo dojsc do zaplodnienia. Okrest mialam w zeszlym tygodniu ale nie byl on taki jak zawsze nigdy nie mialam problemow z okresem zawsze trwaly 3-4 dni. a ten nie przypominal normalnego okresu trwal zaczol sie w srode rano a skonczyl na drudi dzien wieczorem czyli w czwartek. Od 4 dni mam temp. utrzymuje sie w okolicach37,2 czasami rosnie, boli mnie w podbrzuszu mocniej jak siedze, po jedzeniu czy picu caly czas mi sie dosyc mocno odbija a nie mialam tak w czesniej( najbardziej po gazowanym a co do jedzenia bez roznicy) a dzis zwrocilam uwage ze poddczas sexu bolalo mnie w podbrzuszu rowniez. Sugerowano mi problemy z zalotkiem ztad te cogle odbijanie sie i bule a na czeste wizyty w wc problem z pechezem a co wy mozecie mi powiedziec na temat moich dziwnych symtomow????

Odnośnik do komentarza
Gość malutkamyszka

10 dzien cyklu , a 12 dniu cyklu prawdopodobna owulacja czy jest możliwość zajscia w ciążę? Witam, miesiaczki ostatnio miałam 28, 29, 25, 25, ostatnia miesiaczke mialam 27stycznia a już 5 lutego wspolzylam z nażeczonym to byl 10 dzień cyklu.. i po 2 dniach mialam wrazenie ze doszło do owulacji( jajeczkowania) ponieważ to odczówam, jesli nażyczony skonczyl we mnie to jest duże prawdopodobobieństwo ze zajdę w ciąże prawda??

Odnośnik do komentarza

witam! kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia, jednak wytrysk był poza pochwowy (na zewnątrz), potem włożył go jeszcze raz i dalej się kochaliśmy. Czy jest możliwe zajście w ciążę? Proszę o odpowież

Odnośnik do komentarza
Gość iwonakk15

mam oznaki że jestem w ciąży, przytyłam powiększyły mi się piersi urósł mi brzuch miałam mdłości i często bywam senna mam też zmiany nastroi współżyje z partnerem regularnie nie zabezpieczamy się miesiączki miewam nieregularnie i znacznie krótsze i mniej obfite niż wcześniej trwa to już kilka miesięcy robiłam kilka razy testy ale wychodzą ujemne. czy jestem w ciąży?

Odnośnik do komentarza
Gość pleciuga

Witam. wiec były obawy ze płyn "preejakulat " dostał się do pochwy , nie mielismy pewności czy się dostał czy nie , dziewczyna dostała normalny " obfity " okres spóźniony jeden dzień , i Tu moje pytanie , czy jest możliwość zeby była w Ciąży ? jakie są szanse ze mogła zajsc w ciążę ? zadnych objawów nie mam , tylko dostała apetyt . proszę o odpowiedź i z góry dziękuję !

Odnośnik do komentarza

Witam 2 dni temu dziewczynie skończył się okres. przez 2 miesiące brała tabletki antykoncepcyjne 1 (wczoraj) dzień po zakończeniu okresu nie wzięła tabletki Dzisiaj kochaliśmy się, wychodząc z niej doszedłem (tzn nie byłem głęboko) częściowo dochodząc na zewnątrz. Kilka godzin wcześniej masturbowałem się. Dziewczyna po stosunku poszła przemyć drogi rodne i wzięła pigułkę, jutro też weźmie. Czytaliśmy o pigułce po, jednak lekarka w przychodni nocnej nie chciała go przepisać. Przez cały okres była w szpitalu (osłabienie organizmu) i zażywa od kilku dni 2 mocne antybiotyki, martwimy się że mogą obniżyć działanie tabletek antykoncepcyjnych. Jaka jest możliwość zajścia w ciążę? Bardzo prosimy o pomoc

Odnośnik do komentarza
Gość Dominiqqa

Witam powinnam dostac miesiaczke 4.02 kochalam sie ze swoim facetem bez zabezpieczenia ale uwazalismy na 100% Przez 1-1.5tygodnia mialam bardzo duzo stresu zreszta ciagle jeste pod napieciem 08.02-09.02 robiilam 2 testy ale na szczescie nic nie wykazalo....obiawy mam jak na miesiaczke ale nic! Martwie sie:(

Odnośnik do komentarza

Może to właśnie przez ten stres spóźnia Ci się okres. Pisanie, że kochaliście się bez zabezpieczenia, ale uważaliście na 100% jest bez sensu. Stosunek przerywany wcale nie chroni przed zajściem w ciążę. Mężczyzna nawet nie czuje, kiedy preejakulat się wydostaje, a wydostaje się nawet na początku stosunku. Preejakulat może zawierać plemniki. Jest za wcześnie na test ciążowy. Powinnaś go zrobić dopiero ok. 10 dni po stosunku, aby wynik był wiarygodny, więc za kilka dni powtórz test.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...