Skocz do zawartości
Forum

Łożysko częściowo przodujące


Gość papijon

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam maly problem jestem w 19/20 tyg ciazy , gdy bylam w 17 tygodniu ciazy poszlam na kontrolne badanie usg lekarz jednak nie stwierdzil zadnej nie prawidlowosci. po tygodniu poszlam do swojego lekarza prowadzacego na wizyte kontrolna , przeprowadzil badanie kontrolne wewnetrzne i stwierdzil ze macica jest dosyc twarda przepisal *** i duzo odpoczynku, dal tez skierowanie na usg . 2dni temu bylam na usg i kobieta ktora je wykonuje stwierdzila ze zaobserwowala łozysko czesciowo przodujace. Jednak stwierdzila ze narazie nie ma sie czym martwic bo czesto tak sie dzieje i łozysko sie cofa, mam jednak pytanie czy lekarz ktory robil mi wczesniej usg mogl tego nie zauwazyc czy poprostu przez 3 tygodnie łozysko moglo sie przemiescic i powstało z tad czesciowo przodujace. czy jest mozliwosc ze 2gi lekarz sie pomylil ? krwawien zadnych nie mam ruchy dziecka wyczówam regularnie mniej wiecej o tej samej porze.
jak naprawde wyglada to łozysko czesciowo przodujace pani doktor nic mi nie wyjasnila oprocz teo ze mam sie nie martwic ... ja odchodze od zmyslow bo jak tu sien ie martwic
to moja pierwsza ciaza

Odnośnik do komentarza

Łożysko jak najbardziej mogło się przemieścić w ciągu trzech tygodni. Lekarze prowadzą wiele ciąż, więc jeśli mówią, że tak się zdarza, co nie jest groźne to powinnaś wziąć sobie do serca ich słowa. Nie możesz się denerwować. Chodzi o dobro dziecka. Stres jest bardzo niewskazany.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...