Skocz do zawartości
Forum

Cukrzyca ciązowa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Mam takie pytanie poniewaz nigdzie nie znalazlam odpowiedzi jestem obecnie w 29 tc w 28tc robilam krzywa cukrowa na czczo wyszlo mi 117 po godzinie 220 natomiast po 2och godzinach 170 w laboratorium zrobili 4 pomiar po 2h i 20 minutach pokazalo 117 obciazenie glukoza wynosilo 75g dzien wczesniej jadlam duzo slodkiego nikt mnie nie poinformowal o lekkiej diecie od swojego ginekologa bez powtorzenia badan dostalam skierowanie do szpitala i teraz moje pytanie czy konieczny jest pobyt w szpitalu czy nie wystarczy wizyta i kontrole u diabetologa panicznie boje sie szpitali ze wzgledu na wczesniejsze poronienie i nie mile przezycia bardzo prosze o odpowiedz bede bardzo wdzieczna

Odnośnik do komentarza
Gość Gość1232

Powinnaś iść do szpitala, spędzisz tam max 1dzień i w trakcie tego dnia zrobią ci dokładne badania, po to cię tam wzywają ;) Nie masz się czego obawiać, po prostu chcą cię mieć cały dzień noo max dwa dni i cię dokładnie całą przepadać.
Lepiej spędzić dzień/dwa w szpitalu niż chodzić po lekarzach i robić badania po czym czekać dniami na wyniki.

Odnośnik do komentarza
Gość Gość1232

No jeżeli chcą cię pod obserwację to pewnie tydzień ;//
Nie opisuj swojego strachu bo rozumiem to, wiele nie przyjemnych przeżyć. Ale zrozum to że nie robisz tego dla siebie tylko dla dziecka, weź do szpitala dobrą książkę, laptopa i czas szybko zleci ;) Tydzień to mało, wolisz pomęczyć się tydzień i mieć pewność że jest ok czy ciągle żyć w strachu?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...