Skocz do zawartości
Forum

Seks analny a ciąża


Gość Anonim

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zdecydowalam się napisac, bo mam mały problem, który od kilku dni nie daje mi spokoju. Jak do tej pory mialam regularne okres, jednak w tym miesiącu okres spóznia mi się juz 7 dni. Nie wiem co robic, boję się, że moge byc w ciązy. razem z moim facetem nie uprawialismy jeszcze seksu, tzn, on mozna powiedz byl 'we mnie' na jakies 10 sek. od strony odbytu. Jednak, odbyt i jelito grube nie ma powiązania z macicą to wiem, więc tą mozliwośc zajscia w ciąże wykluczam. W zadnym wypadku nie był w tej docelowej sferze, ani też swoim członkiem nie dotykał moim miejsc intymnych. Czy to możliwe, ze jakikolwiek sposób mogłabym byc w ciązy? Bardzo się boję, bo jeszcze nie czas na dziecko, mam 21 lat i studiuję i nie planuje jeszcze rodziny. Nigdy tak wczesniej nie mialam stąd te moje objawy. W internecie czytałam, że dziewice także mogą zajśc w ciąże, czy to możliwe w mojej sytuacji? Pozdrawiam serdecznie i czekam na odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

Witaj!

W sytuacji fizjologicznej nie ma powiązania przewodu pokarmowego z układem płciowym. Ryzyko ciąży w tym przypadku jest bardzo małe. Aby wykluczyć ciążę powinnaś wykonać test ciążowy, który kupisz w aptece. Jeśli problemy z regularnością cyklu będą się utrzymywać udaj się do ginekologa.

Odnośnik do komentarza

WITAM WSZYSTKICH:) NURTUJE MNIE TAKIE PYTANIE, KOCHAŁAM SIĘ Z PARTNEREM W 2 DNIU OKRESU PRZEZ SEKS ANALNY I WYTRYSK BYŁ NA ZEWNĄTRZ jak dochodził to wyjął członek I CZY PŁYN ejakulacyjny MÓGŁ SPŁYNĄĆ DO POCHWY I MNIE ZAPŁODNIĆ??:/ PROSZĘ O ODP , cykl mam 28 dniowy.

Odnośnik do komentarza

Nie robię tego z chłopakiem, nie chcemy zajść w ciąże dlatego robi mi tylko palcowke. ostatnio jakiś tydzień przed okresem wyszedł mi na tyłek, wytarlam dokładnie bo uważamy zeby nic nie dostało sie do środka. Mam 19 lat, miesiączkę miałam w miarę regularna a teraz spóźnia mi sie juz 3 dni, czy to normalne czy jestem w ciąży ?proszę o odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Gość wi...92

Witam. Dnia 19 kwietnia uprawiałam seks analny z chłopakiem. Włożył mi tylko 2 razy, nie ma mowy o wytrysku. Dodam, że jestem dziewicą, mój cykl średnio trwa 28-31 dni. Ostatni okres rozpoczął mi się 4 kwietnia, więc jest to mój 37 dzień cyklu, okres spóźnia się już około tygodnia. Od 5 dni boli mnie podbrzusze, jakby miała nadejść miesiączka, ale jej nie ma. Dodatkowo mam dość złe samopoczucie oraz brak apetytu. Co może być tego powodem? Czy jest możliwość zajścia w taki sposób w ciążę? Test ciążowy robiłam parę dni temu i wyszedł negatywnie. Nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć. Wizytę u ginekologa mam dopiero za dwa tygodnie.

Odnośnik do komentarza

~wi...92
Witam. Dnia 19 kwietnia uprawiałam seks analny z chłopakiem. Włożył mi tylko 2 razy, nie ma mowy o wytrysku. Dodam, że jestem dziewicą, mój cykl średnio trwa 28-31 dni. Ostatni okres rozpoczął mi się 4 kwietnia, więc jest to mój 37 dzień cyklu, okres spóźnia się już około tygodnia. Od 5 dni boli mnie podbrzusze, jakby miała nadejść miesiączka, ale jej nie ma. Dodatkowo mam dość złe samopoczucie oraz brak apetytu. Co może być tego powodem? Czy jest możliwość zajścia w taki sposób w ciążę? Test ciążowy robiłam parę dni temu i wyszedł negatywnie. Nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć. Wizytę u ginekologa mam dopiero za dwa tygodnie.

Witam!
Nie ma takiej możliwości, by poprzez stosunek analny zaszła Pani w ciążę. Zdecydowanie nie powinna mieć Pani zatem powodów do niepokoju.

Odnośnik do komentarza

W pewnych źródłach internetowych znalazłem informacje że można zajść w ciąże po seksie analnym gdy sperma po wytrysku spływa z odbytu do pochwy kobiety,coś takiego jest możliwe? Z tego co wiem plemniki w normalnym środowisku zyją bardzo krótko więc coś takiego wg mnie jest średnio możliwe,ale wyczytałem to w takiej ilości stron że postanowiłem spytać.

Odnośnik do komentarza
Gość karmelowa

Witam, współżyłam z partnerem analnie. Wytrysk był na plecy, sperma spłynęła na pochwę, lecz została szybko wytarta. Miałam dni niepłodne. Było to 6 dni temu. Teraz pojawił się okres, lecz nadal obawiam się o ciążę. Czy możliwe, że wtedy plemniki jakimś cudem '' doleciały '' do wnętrza pochwy ? Bardzo się obawiam, czy jednak nie jest to ciąża. Nie mam żadnych objawów. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Witam,
ostatnio uprawiałem sex analny z moją dziewczyna, bez zabezpieczeń. Natomiast był to pierwszy dzień miesiączkowania, orgazm dostałem poza jej ciałem, więc nawet kropla spermy nie dotknęła jej miejsc intymnych. Podczas seksu penis "wyleciał" 2-4 razy z odbytu i możliwe że dotknął warg sromowych, od razu gdy to się stało przetarła je podpaską. Całe współżycie trwało około 5min I teraz mam dylemat bo penis był mokry trochę preejakulatem i martwię się że mogło dojść do ciąży?
Czy sam penis trochę mokry preejakulatem który dotknął warg sromowych podczas dni płodnych bez żadnego zagłębiania ?
Dodam że spuchły jej piersi i ją bolą, ale został około 6dni do miesiączki. Ma również nie regularne cykle krwawienia.
Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam jedno zasadnicze pytanie . Jeżeli ja z moja partnerką chcieliśmy spróbować czegoś nowego i zaczęliśmy szukać nowych metod na uprawianie sexu a mianowicie wkładałem jej w odbyt doszlo do wytrysku i mój członek zjechał mi na jej wargi sromowe . I pytanie brzmi czy jeśli na członku była sperma mogło dojść do zapłodnienia?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...