Skocz do zawartości
Forum

strach przed porodem i ćwiczenia, pyt do speców


Gość nie-gotowa93

Rekomendowane odpowiedzi

Gość nie-gotowa93

Cześć, jestem w ciąży od niecałych 3 msc, dowiedziałam, sie jakiś tydzień temu, bo mam bardzo nieregularne cykle, po tygodniu płaczu, zamartwień dziś dopiero pomyślałam o całej sytuacji na spokojnie, mam to szczęście, że mam partnera i nie muszę być w tym sama. Ale powoli im bardziej przyzwyczajam sie do płodzika tym większa panika mnie ogarnia na myśl o porodzie! mam takie ładne ciało i śliczną drobną cipuszkę, a już zdążyłam sie naoglądać zdjęć porodów i cipek po porodzie, źle pozszywanych jakieś "dzikie mięso" no straszne rzeczy, a ja kocham moją myszkę tak samo jak mój facet i nieraz z zachwytem ją sobie ogląda i całuje.. I tak sobie o tym myślałam i tylko potrzebuję rady kogoś ogarniętego, czy mianowicie fisting jest w stanie mnie przygotować do łagodniejszego porodu? Tak żeby nie trzeba było mnie rozrywać i kroić?? czy cięcie krocza jest stosowane zawsze?, i czy jest nakaz rodzenia w tej nieanatomicznej pozycji czyli w leżeniu na plecach? boże jestem młoda z dzieckiem sobie poradzę, ale nie poradzę sobie z własną nieatrakcyjnością seksualną!

Odnośnik do komentarza
Gość zielona_czapka

myślę, że jak sobie nie uszkodzisz pchaniem na siłę to każde ćwiczenia miednicy pochwy itd moga pomóc w przypadku porodu nie? no i ominie cię połowa strachu związanego z przepychaniem melona przez dziurkę od klucza :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...