Skocz do zawartości
Forum

Czy dalej jestem w ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Otóż starałam się z facetem o dziecko. Udało się, wczoraj odebrałam wyniki z krwi, że jestem w tygodniu ciąży. Szkoda tylko, że z 3h później dostałam okres, bolał mnie brzuch jak przy każdej miesiączce. Noszę tampony więc na każdym tamponie prócz krwi był również śluz. Czy to znaczy, że było poronienie? Dodam, że nie jestem w stanie określić czy krew leciała jak zawsze czy delikatnie. Bóle trzymały mnie tylko jeden dzień. W nocy i dzisiaj już jest ok.

Odnośnik do komentarza

Witam 1 stycznia przyjełam tabletke 72h 1.5mg levonorgestrel (zakupiona w UK bo tu mieszkam) po przyjeciu tabletki czulam sie dobrze nie mialam plamienia ani krwawienia okres powinnam dostac 6 stycznia niestety nie dostalam dzis juz 17 dzien czuje sie dalej dobrze tylko zauwazylam powiekszone piersi i troszke bolace wykonalam 5 testow ciazowych i wszystkie negatywne ( czy mam dalej sie obawiac ze moge byc w ciazy ? ) czy w tym czasie testy wykonane sa wiarygodne ? co mam teraz zrobic ?

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry! Mam pytanie dotyczące możliwego zapłodnienia bez stosunku. Kochałam się z chłopakiem, bardzo prawdopodobne ze miałam wtedy dni płodne. Nie doszło do stosunku. Jestem dziewica. Dotykaliśmy się naszymi narządami płciowymi. Jego penis dotykał jedynie krawędzi pochwy, bez wejścia do wewnątrz. Nie doszło do wytrysku. Parter twierdzi ze nie było również preejakulantu, później pieścił mnie oralnie. Czy jest możliwość zajścia w ciążę w takiej sytuacji?

Odnośnik do komentarza

Uprawiałam seks z partnerem 1.02.2016,nie używaliśmy żadnej antykoncepcji.Partner nie zdążył"wyjąć" i co prawda nie doszło do stuprocentowego wytrysku,jednak w momencie wyjecia zauważył ze z penisa juz trochę pociekło,ostateczny wtrysk był kilka sekund później.Miesiączkę mam co 26-28 dni,regularnie.Z moich obliczeń miałam wtedy dni nie płodne a wcześniejszy okres wypadał 10.12.2015 i 7.01.2016.Spóźnia mi się 2 dzień,jest 5.02.2016 godzina 23.Oznak okresu brak.Duże jest prawdopodobieństwo ciąży?

Odnośnik do komentarza

Witam. Moje pytanie dotyczy mojej miesiączki. Cykle trwaja 6-7 dni, natomiast odstepod jednej do drugiej miesiączki to 29-30dni. Ostatnia miesiączkę miałam 7.01. Z moim partnerem wspolzylam 20.01 21.01 24.01 26.01 28.01 każdy ten stosunek byl w prezerwatywie. Partner dochodził we mnie do wytrysku ale byl zabezpieczony, po tym była masturbacja ale za kazdym razem gdy fdo tego dochodzilo przed tym myl ręce. Czy jest możliwość ze jestem w ciąży?? Czy po stosunku może spóźniac sie okres???

Odnośnik do komentarza

Witam Mam 48 lat,14.01.2016 miałam miesiączkę między 25-27.01 współżyłam a 01.02.2016 miałam zabieg wykręcenie polipa z szyjki macicy i łyżeczkowanie szyjki i macicy czy jeśli doszło by do zapłodnienia jajeczka a nie zagnieździło by się jeszcze to czy jest szansa na to ze byłabym w ciąży

Odnośnik do komentarza

Witam, słyszałam ze środki antykoncepcyjne Naraya nie są zbytnio skuteczne w zapobieganiu ciąży ze względu na małą dawkę hormonów, czy to prawda? Wczoraj współżyłam i wczoraj wzięłam 7 tabletkę z blistra (rozpoczęłam przyjmowanie w 2 dniu cyklu), mój partner dodatkowo zabezpieczył się używając przezerwatywy. czy istnieje szansa że mogłam zajść w ciążę?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...