Skocz do zawartości
Forum

Dolegliwosci ciazowe


Gość Kasnienka23

Rekomendowane odpowiedzi

A bierzesz coś na te mdłości? Wiem o czym mówisz, bo mnie też męczyło to strasznie, właściwie przez całą ciążę. Zauważyłam znaczną poprawę, odkąd zaczęłam łykać Prevomit (to jest preparat typowo dla kobiet w ciąży, przeciwwymiotny, z imbirem). W ciąży organizm szaleje, nie stresuj się, chociaż przyznaję, że wymioty odbierają wszystkie siły :) Spróbuj z Prevomitem, mi naprawdę pomogło, złagodziło.

Odnośnik do komentarza

nana31
odnośnie zaparć to dość często w ciąży występują i u mnie było podobnie, można się ratować produktami wysokobłonnikowymi, morelkami, rodzynkami ale tam jest niestety sporo cukru, no i wzdęcia, nie są za fajne. Może się wspomóc dicopegiem jeśli już nic nie zadziała, mi pomagał prawie całą ciążę.

Odnośnik do komentarza

~Ałania
A bierzesz coś na te mdłości? Wiem o czym mówisz, bo mnie też męczyło to strasznie, właściwie przez całą ciążę. Zauważyłam znaczną poprawę, odkąd zaczęłam łykać Prevomit (to jest preparat typowo dla kobiet w ciąży, przeciwwymiotny, z imbirem). W ciąży organizm szaleje, nie stresuj się, chociaż przyznaję, że wymioty odbierają wszystkie siły :) Spróbuj z Prevomitem, mi naprawdę pomogło, złagodziło.

Słyszałam, że to świetny produkt - bardzo skuteczny. Uważam, że warto decydować się na preparaty na bazie naturalnych składników, tym bardziej w ciąży.

Odnośnik do komentarza

u mnie na mdłości najlepiej działał imbir właśnie :) do tego sporo ruchu i jakoś dawałam radę. Natomiast na zaparcia to tylko błonnik np w postaci laximamy bo ten zwykły z owoców i warzyw się nie sprawdzał - jadłam codziennie jabłka i nic :( a samopoczucie było okropne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...