Skocz do zawartości
Forum

Wcześniejsza miesiączka a ciąża


Gość natalia7925

Rekomendowane odpowiedzi

Gość natalia7925

dzień dobry! jestem z chłopakiem 3 lata i i współżyjemy bez zabezpieczeń tylko on nie spuszcza się do pochwy od pewnego czasu miewam nerwowe dni,miesiączkę miałam regularną a miesiąć temu dostałam wcześniej niż powinnam dostać w styczniu dostałam w 23 a skączyła mi się 28 a teraz w lutym dostałam w 14 a skączyła mi się w 19 nie wiem co się dzieje brzuch mnie boli 3,4 razy dziennie i martwię się bo jestem szczupła a brzuch mi się zwiększył bardzo bym prosiła o odpowiedz!! dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Gość renata6k

Być może te krwawienia to nie okres tylko plamienia, które pojawiają się czasem w ciąży. Współżycie bez zabezpieczenia niestety bardzo często kończy się ciążą, nawet jeśli jest to stosunek przerywany. Powinnaś udać się do lekarza.

Odnośnik do komentarza

Witam moja dziewczyna dostała ostanio okres wczesniej niż zawsze przecietny jej cykl to 28-30 dni a teraz miała po 25 dniach okres była taki jak zawsze ból brzucha bolace i nabrzmiałe piersi i intensywny przez 1 dzień . chciałbym sie zapytać co mogło być objawem wcześniejszej miesiaczki .Niestresowałą sie ostanio ani nic a jeszcze po tyg dostała mdłości ale popołudniowych ???

Odnośnik do komentarza

Witam!
Po pierwsze proszę pamiętać, że na cykl płciowy ma wpływ mnóstwo czynników, zarówno endogennych jak i zewnętrznych. Trudno zatem precyzyjnie odpowiedzieć na pytanie jaka była konkretna przyczyna wcześniejszego wystąpienia miesiączki u Pana partnerki. Jeśli jednak krwawienie było typowe, nie ma powodów do niepokoju.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...