Skocz do zawartości
Forum

Prawdopodobieństwo ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

W lipcu uprawiałam seks z moim byłym chłopakiem i zabezpieczaliśmy się, a on nawet przed wytryskiem wyszedł. Ale niestety to był dzień przed moim dniem dzietnosci. Po paru nastu dniach dostałam okres zgodnie z cyklem, lecz teraz już się nie pojawił (to miał być drugi okres po stosunku). Boje się że mogę być w ciąży. Czy jest to prawdopodobne? Dodam jeszcze, że mam nie ciekawą sytuacje w domu i od dwóch tygodni bardzo się stresuje, czy to może mieć jakiś związek?

Odnośnik do komentarza

Jestem w tej samej sytuacji. Ostatni raz kochałam się z moim partnerem 31.07 i 02.08, dzień później, czyli 03.08 dostałam miesiączkę, która trwała do 08.09, czyli bardzo krótko, gdyż zazwyczaj miewalam 8 dni. W połowie sierpnia zaczął mnie boleć brzuch, uznałam, że to owulacja, miałam obfitą galaretowatą wydzielinę z pochwy, oraz bóle jak przed miesiączką, które mam do tej pory. Według mojego elektronicznego kalendarzyka moja miesiączka wypada na 03.09, zazwyczaj się to sprawdziło. Nie dostałam jej. Dwa dni temu wystąpiło u mnie krwawienie, bardzo jasne i delikatne, dosłownie parę kropelek. Czekam na miesiączkę. Chyba po prostu pójdę po test dla pewności.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...