Skocz do zawartości
Forum

Czy jestem w ciazy


Gość MalinowaMamba2373

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MalinowaMamba2373

Od kilku tygodni źle się czuje , najpierw senność i zmęczenie , bóle głowy , zawroty , uczucie pelnosci w brzuchu . Zrobiłam test - wynik negatywny . Po tygodniu kolejny znowu negatywny. Pomyślałam , że to może przez zmianę klimatu i odrzucilam od siebie ciążę. Jednak w zeszłym tygodniu zaczęły boleć mnie piersi do tego stopnia , że Nie mogę leżeć na brzuchu - zrobiły się twarde i obrzmiale . Do tego bóle brzucha i uczucie jak bym coś w środku miała . Zmiana temperatury ciała - raz jest mi strasznie gorąco a raz zimno . Do tego ochota na różne i dziwne przekąski . Teraz to jadlabym rybę w pomidorach , choć do tej pory było to u mnie rzadkością . Zrobiłam kolejny test - wynik negatywny. Rzuciłam go gdzieś w kat na drugi dzień chce pokazać mężowi , patrzę a tam drugą kreska z tym , że nie aż taka wyraźna jak pierwsza . Czy mogę być w ciąży ?

Odnośnik do komentarza

To mogą być objawy nadchodzącej miesiączki. Na tak wczesnym etapie ciąży ja nic nie czułam w brzuchu a nudności pojawiają się około 2 miesiąca ciąży i nie każda kobieta je ma. Apetyt na zachcianki to raczej już 2 trymestr czyli 4 miesiąc.... Zrób jeszcze raz test tydzień po terminie spodziewanej miesiaczki, one raczej się nie mylą.

Odnośnik do komentarza

Ja też robiłam 2 testy i wyszły negatywne. Dziwnymi symptomami było uczucie gorąca i senność. dowiedziałam się, że jestem w ciąży w 4 tygodniu. Okres mi się spóxniał, ale myślałam że to stres, zmiana mieszkania itd. W 3 tygodniu ciazy zaczęły mi się mdłości i juz wiedziałam, że cos jest nie tak wieć od razu poszłam do ginaekologa. I bach-dzidziuś. Dzidziuś ma teraz 7 lat i jest najcudowniejszy na świecie. Ja myślałam że to koniec świata, nie była gotowa na dziecko, no ale cóż,,,

Odnośnik do komentarza

Dobry Wieczór mam na imię Klaudia mam 17 lat mam pewien problem mianowicie odkąd zaczęłam uprawiać sex z partnerem mam nieregularne miesiączki pierwasza w styczniu druga w maju trzecia w czerwcu czwarta w sierpniu i dopiero teraz w grudniu w sierpniu w obawie zrobiłam test ciążowy wyszedł pozytywnie następnie tydzień później dostalam obfitego okresu. Nie wiem dlaczego tak się dzieje i jaka jest przyczyna

Odnośnik do komentarza

Witam. Zaczęłam stosować tabletki antykoncepcyjne 2 miesiące temu. Jestem w trakcie 3 opakowania. Pomiędzy 2 a 3 opakowaniem planowałam nie robić 7-dniowej przerwy. 2 opakowanie kończyłam w czwartek (przyjelam wszystkie 21 tabletek) i w piątek powinnam przyjąć pierwsza tabletke z nowego blistra. Niestety zapomniałam o niej i przyjelam ja dopiero w sobotę (dzien pozniej) Zorientowałam się dopiero tydzień później i zarzylam pominięta tabletkę. Czy byłam i jestem przez cały ten czas chroniona?

Odnośnik do komentarza

Mam 18 lat. Moje cykle wynoszą 24-29 dni. Dzisiaj mija już 31 a okresu brak. Od czasu do czasu bolą mnie piersi i jajniki. Uprawiałam seks z moim chłopakiem w prezerwatywie, dodatkowo był to stosunek przerywany, doszedł poza mną. Bardzo boje sie, że jestem w ciąży. Ze strachu boli mnie brzuch i nie mogę spać. Cały czas o tym myśle. Mam niezbyt gęsty biały albo lekko żółty śluz. Mam sie czym martwić?

Odnośnik do komentarza

Witam, od dwóch tygodni spóżnia mi sie okres, a od pół roku miesiączki miałam regularnie. Seksu ze swoim partnerem nie uprawiałam, ale był inne "zabawy" seksualne. Słyszałam, ze testy owulacyjny porafią ją wykryć, a miałam je pod ręką, wiec zrobiłam. Ale wyszedł negatywny.Czy mogę być jakimś cudem w ciązy ?

Odnośnik do komentarza

jak sama nazwa wskazuje testy owulacyjne wskazują owulację a nie ciążę. powinnaś wykonać test ale ciążowy, jeśli wyjdzie negatywny to być może świadczy to o braku owulacji w tym cyklu. czasami tak się zdarza. Warto dlatego wyznaczać sobie fazy cyklu na bieżąco. jeśli masz z tym problem zawsze możesz sobie kupić specjalny tester. Dobra jest afrodyta na ślinę.

Odnośnik do komentarza

Witam. Zdaje sobie sprawe, ze glupio to zabrzmi, ale 1.11.2015 odbyl sie stosunek - od tego czasu robilam 3 testy sikane - wszystkie negatywne,po 47 dn od owej sytuacji bete, ktora wyszla <2, mialam 4 miesiaczki spowodowane braniem ''Belary'' a ginekolog na kontroli poprzez badanie ginekologiczne, stwierdzil ze ''jajniki i macica jest malutka''. Tak wiec to wszystko razem sprawia ze nie mam sie czym martwic i moge spokojnie spac ? Dodam, ze panicznie boje sie ciazy. Z gory dziekuje za odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Witam. W piątek dostałam okresu na początku leciała sama krew teraz po krwi nie ma śladu za to pojawił sie brązowy śluz. Nigdy tak nie miałam. Dodam że 2 dni po owulacji kochaliśmy sie z chłopakiem i chyba pękła nam gumka. Wcześniej byłam chora i brałam rózne leki. Czy moge być w ciąży, czy to przez chorobe i leki rozregulował mi sie okres ?

Odnośnik do komentarza

witam. okres spoznia sie u mnie 6ty dzien. okres powinnam dostac 22.02.2016 r. w tym dniu wykonalam test z apteki wyszedl negatywnie. 24,25 i 26 zrobilam kolejne i rowniez negatywne. w dniu 26 rowniez wykonalam bhcg wynik 2.3mlu/ml. do zblizenia doszlo 13,14 luty. bardzo prosze o odp.pzdr.

Odnośnik do komentarza

Witam, jakiś czas temu współżyłem ze swoją dziewczyną. Był to okres po owulacji i niedługo przed planowanym okresem. Owulacja się przesunęła o parę dni ale współżycie miało miejsce prawie przed okresem oczywiście w prezerwatywie. Moja dziewczyna ma nieregularny cykl i teraz okres spóźnia się ponad tydzień i brzuch pobolewa ją od czasu do czasu a dzisiaj lecą czerwone plamki i boli ją bardzo brzuch. Naczytaliśmy się na internecie ze to ciąża i się boimy. Proszę o szybką odpowiedź czy ty ciąża :(

Odnośnik do komentarza

Czy istnieje ryzyko zapłodnienia w przypadku, gdy chłopak i dziewczyna mają na sobie bieliznę i wykonują w tejże bieliźnie ruchy imitujące stosunek seksualny, dziewczyna zaś jest w okresie dni niepłodnych? Czy mimo mokrej zewnętrznej strony majtek u mężczyzny w wyniku wydzielenia preejakulatu może dojść do zapłodnienia w przytoczonym przykładzie? Czy gdyby wytrysk nasienia nastąpił wewnątrz majtek mężczyzny plemniki mogą dotrzeć do narządów intymnych kobiety poprzez wzajemne ocieranie?

Odnośnik do komentarza

~s...l
Witam. Zdaje sobie sprawe, ze glupio to zabrzmi, ale 1.11.2015 odbyl sie stosunek - od tego czasu robilam 3 testy sikane - wszystkie negatywne,po 47 dn od owej sytuacji bete, ktora wyszla <2, mialam 4 miesiaczki spowodowane braniem ''Belary'' a ginekolog na kontroli poprzez badanie ginekologiczne, stwierdzil ze ''jajniki i macica jest malutka''. Tak wiec to wszystko razem sprawia ze nie mam sie czym martwic i moge spokojnie spac ? Dodam, ze panicznie boje sie ciazy. Z gory dziekuje za odpowiedz
<br /> Chyba nie masz się czago bać tylko nie napisałaś jak długie masz cykle czy są regularnie i czy stosunek był zabezpieczony czy nie.

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza

~k...l
Witam. W piątek dostałam okresu na początku leciała sama krew teraz po krwi nie ma śladu za to pojawił sie brązowy śluz. Nigdy tak nie miałam. Dodam że 2 dni po owulacji kochaliśmy sie z chłopakiem i chyba pękła nam gumka. Wcześniej byłam chora i brałam rózne leki. Czy moge być w ciąży, czy to przez chorobe i leki rozregulował mi sie okres ?

Zrób test.

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza

~i...u
witam. okres spoznia sie u mnie 6ty dzien. okres powinnam dostac 22.02.2016 r. w tym dniu wykonalam test z apteki wyszedl negatywnie. 24,25 i 26 zrobilam kolejne i rowniez negatywne. w dniu 26 rowniez wykonalam bhcg wynik 2.3mlu/ml. do zblizenia doszlo 13,14 luty. bardzo prosze o odp.pzdr.

Skoro beta i ogólnie testy wyszły negatywnie to nie powinnaś się obawiać. Zawsze możesz udać się do lekarza

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza

~k...m
Witam, jakiś czas temu współżyłem ze swoją dziewczyną. Był to okres po owulacji i niedługo przed planowanym okresem. Owulacja się przesunęła o parę dni ale współżycie miało miejsce prawie przed okresem oczywiście w prezerwatywie. Moja dziewczyna ma nieregularny cykl i teraz okres spóźnia się ponad tydzień i brzuch pobolewa ją od czasu do czasu a dzisiaj lecą czerwone plamki i boli ją bardzo brzuch. Naczytaliśmy się na internecie ze to ciąża i się boimy. Proszę o szybką odpowiedź czy ty ciąża :(

Czy to na pewno ciąża to tylko lekarz może stwierdzić. Moim zdaniem Twoja dziewczyna nie jest w ciąży.

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza

~c...l
Czy istnieje ryzyko zapłodnienia w przypadku, gdy chłopak i dziewczyna mają na sobie bieliznę i wykonują w tejże bieliźnie ruchy imitujące stosunek seksualny, dziewczyna zaś jest w okresie dni niepłodnych? Czy mimo mokrej zewnętrznej strony majtek u mężczyzny w wyniku wydzielenia preejakulatu może dojść do zapłodnienia w przytoczonym przykładzie? Czy gdyby wytrysk nasienia nastąpił wewnątrz majtek mężczyzny plemniki mogą dotrzeć do narządów intymnych kobiety poprzez wzajemne ocieranie?

Przez bieliznę nie zachodzi się w ciążę

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza

Malwina94
Tutaj kończę moją wiadomość...Czy mogę być jednak w ciąży? Chciałam zaznaczyć, że w dzień w który uprawiałam seks brałam 14 tabletkę z blistra (drugi pasek) . Malwina, 22 lata, Opole

Jeżeli przyjmujesz tabletki regularnie bez żadnych pominięć to możesz być spokojna

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza
Gość Inkamalinka

Witam,
Okres spoznia mi sie 3 tygodnie - dodam ze jestem po odstawieniu tabletek. Przez ten czas wykonalam 4 testy ciążowe (wczoraj również) - wszystkie negatywne.
Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży?
Prosze o pomoc..

Odnośnik do komentarza

Jeżeli odbyłaś niezabezpieczony stosunek to szansa na ciążę jest. Jednak że po 3 tyg od terminu spodziewanej miesiączki to test powinien wyjść. Najlepiej byłoby gdybyś udała się do ginekologa. Mi po odstawieniu tabletek tylko że drugi okres spóźnił się o 2 tyg.

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...