Skocz do zawartości
Forum

Wiarygodność testów ciążowych


Gość StudentkaM

Rekomendowane odpowiedzi

Gość StudentkaM

Witam!
Od około 5 dni spóźnia mi się okres. Jestem aktywna seksualnie. W tym miesiącu współżyłam 6 razy. Razem z chłopakiem używamy prezerwatyw i zwykle i tak kończy na zewnatrz, zeby byc pewnym. Tylko raz w tym miesiącu skończył we mnie (w prezerwatywie, z która wszystko zdawało sie byc w porządku).Ostatnio miałam dużo stresu związanego z egzaminami na studiach. Dwa tygodnie po wyzej wymienionym ryzykownym stosunku zrobiłam test ciążowy (ktory powinno zrobic sie w dniu spóźnionego okresu, ale chciałam wiedzieć wczesniej) i wyszedł negatywny. Testy powtórzyłam po południu dwa dni temu i rano wczoraj, oba wyszły negatywne (napisane było ze dają 99% pewności jesli zrobi sie je w dniu opoźnienia okresu). Mimo to mam podwyższoną temperaturę i czuje nudności. Do tego boli mnie wszystko wewnątrz pochwy, jak bym była poobijana i mam wrazenie ze w srodku mam małe krostki. Czy mimo testów możliwe zebym była w ciąży? Czy bardziej prawdopodobne jest ze jestem przeziębiona i mocno zestresowana i dlatego okres sie spóźnia? Dodam ze od kiedy okres sie spóźnia zyje w panice bo byłby to najgorszy możliwy moment na dziecko.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...