Skocz do zawartości
Forum

Plamienie przy pozytywnym wyniku testu ciążowego


Gość ania4g

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Ostatni okres miałam 21 grudnia 2010 jednak robiłam test ciążowy tydzien temu wynik negatywny, ale udałam się do lekarza aby wyjaśnić czemu nie dostaje okresu, przepisał mi d*** przyjmuje 2 razy dziennie po 4 dniach brania zrobiłam ponownie test wyszedł pozytywnie, zrobiłam go dwukrotnie bo nie mogłam uwierzyc linnia fakt nie była zbyt wyraźna ale była, od wizyty u lekarza po badaniu usg miałam dziwne plamienie, i mimo że wczoraj test wyszeł pozytywnie dziś plamienie się nasiliło i wystąpił bół podbrzusza podobny jak przy okresie. Co to moze oznaczać? Czy istnieje nadzieja że jestem w ciąży? Lekarz przy wizycie powiedział ze nic nie widzi i może być to późna ciąża. Rano jak zobaczyłam krwawienie powtórzyłam test i wyszedł tak samo jak poprzedniego dnia

Odnośnik do komentarza

Może to te tabletki (zapewne hormonalne) wpłynęły na wynik testu? To dziwne, żeby lekarz nie widział ciąży, jeśli faktycznie ona jest. Powinnaś skontaktować się z lekarzem w sprawie tych wątpliwych testów. Może warto zrobić badanie bHCG?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...