Skocz do zawartości
Forum

Poronienie


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Forumowicze,
jestem tutaj świeżakiem i nigdy nie korzystałam z tematycznych forów, ale po wczorajszych wydarzeniach postanowiłam napisać na takim forum i zaczerpnąć opinii, wskazówek, pociechy i ukoić ból. Mam 26 lat i na imię mi Elżbieta.
Nie przeciągając tematu: wczoraj trafiłam do szpitala w 6 tygodniu ciąży z krwawieniem z dróg rodnych. Lekarze stwierdzili poronienie samoistne. Bardzo mnie to przybiło, ponieważ wraz z mężem staramy się o dziecko od 2 lat i to była pierwsza moja ciąża. Czy byłyście/byliście drodzy Forumowicze w podobnej sytuacji? Jak długo po poronieniu staraliście się o dziecko?
Pozdrawiam,
Elżbieta

Odnośnik do komentarza
Gość Monikaa26

Witam ja mam synka 7 latka i rowniez staramy sie o drugie dziecko w zeszlym roku zaszlam w ciaze bylam 12 tyg kiedy na usg lekarz powiedzial ze plod obumarl wiem co to jest strata i bardzo to przezylam wiec skierował mnie do szpitala na łyzeczkowanie i dzis moja dzidzia jest pochowana .w pazdzieriku mialam zabieg ,lekarz powiedzial mi zelepiej odczekac 3miesiace zeby macica odpoczeła.ale jezeli u ciebie to bylo samoistne poronienie to mysle ze mozesz w kolejnym miesiacu zaczac starania.ogolnie staram sie od 3 miesiecy glowa do gory bedzie dobrze pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

witaj ja poroniłam w 10 tygodniu mi ciąża obumarła 5 lutego miałam zabieg i już po pierwszej miesiączce lekarz dał mi zielone światło więc się staramy i chyba nam się udało bo zamiast miesiaczki miałam dwudniowe plamienie i już mam nudności i ból piersi więc poczekaj do pierwszej miesiączki żebyś oczyściła się do końca i próbuj nie od razu sie udaje nie poddawaj sie i głowa do góry ja mam 34 lata i to było nasze pierwsze dziecko po 5 latach starań a po poronieniu jest szansa na szybsze zajście w ciąze trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza

Dziękuję Agnieszko za odpowiedź.
Życzę Ci, żeby tym razem się udało i nie było żadnych problemów z donoszeniem ciąży. Daj znać jak będziesz po wizycie u lekarza, bo jestem bardzo ciekawa czy masz dobre przeczucia. :) Jeśli Tobie lekarz dał zielone światło miesiąc po poronieniu to jest to dla mnie bardzo dobra informacja. Skąd wiesz, że po poronieniu łatwiej zajść w ciążę? Jakie ma to znaczenie?
Pozdrawiam,
Elżbieta

Odnośnik do komentarza

witaj mi lekarz powiedział że po poronieniu jest tak jak po porodzie utrzymuje się jeszcze hormon ciążowy i szybko można zajść w ciąże ja nie wiem jak ze mną bo miałam niby okres dwa dni prawie nic mi nie leciało ale test negatywny ale pójdę na bete po świętach moja koleżanka po łyżeczkowaniu zaszła po drugiej miesiączce i ma zdrowego silnego syna ma juz 7 lat a urodziła w wieku 33 więc głowa do góry ja też jakoś z tym muszę sobie poradzić bo ból w sercu jest duzy ale myśleć trzeba pozytywnie żeby blokada się nie zrobiła w głowie powodzenia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...