Skocz do zawartości
Forum

czy jestem w ciąży ?


Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem. 5 dni przed dostaniem miesiączki kochałam się z partnerem bez żadnego zabezpieczenia. Data miesiączki została wyznaczona dobrze bo mam regularne miesiączki. Teraz spóźnia mi się już 4 dzień od wyznaczonej daty kiedy powinnam ją mieć. Czuje się w miarę dobrze ale czy jest możliwość że zaszłam w ciążę ? Proszę o szybką odpowiedź...

Odnośnik do komentarza

Witam! Zaraz po miesiączce, to jest 7 dnia cyklu uprawiając seks z partnerem pękła nam prezerwatywa. Cykle mam dość nieregularne od 22-30 dni, zwykle oscylują koło 26dni. I tu pada moje pytanie, czy mogę zajść w ciążę? Do wytrysku częściowo doszło wewnątrz zanim zorientowaliśmy się co się stało.

Odnośnik do komentarza

Witam. Kochałam się z chłopakiem podczas miesiączki z pełnym wytryskiem,która wystąpiła 24.09 (mam dość regularne 26-29), a następnie dnia 11.09 i kilka dni wcześniej. Czy możliwe jest,że zaszłam w ciążę podczas miesiączki czy bardziej tego dnia 11.09 (dodam,że 15.09 byłam na badaniu ginekologicznym i stwierdzono płyn dauglasa, ale nic,że nastąpiło jakieś zapłodnienie? Dziękuję za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

Witam. Przez ostatnie dwa lata mam cykle srednio 30,31dni. Trafily sie dwa po 29 dni i dwa 35 i jeden 28 dni..Jakie jest prawdopodobieństwo wystąpienia krótszego cyklu takiego który doprowadziłby do szybszej owulacji i tym samym ciąży ? Dodam ze odbylam stosunek nie zabezpieczony w drugim dniu cyklu. Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży ? Ostatni cykl byl 31 dni. Okres-19-22.10.2015. Po zakończeniu okresu bola mnie jajniki jak na owulacje ale śluzu plodnego nie widzę. Proszę eksperta o pomoc.

Odnośnik do komentarza

11 września byłam u ginekologa z powoduje spozniajacej się miesiączki , pani doktor przypisała mi luteine dopochwowa 3x 1 / 50 mg , 19 września kochalam się z partnerem , partner doszedł we mnie , po 2 dniach przyszła miesiaczka która była jak najbardziej podobna fdo wszystkich innych . od 1 października mam temp 37.5-37.7 stopnia , miesiaczka przyszła tak jakby dzien przed planowanym przyjściem . była bardzo skąpa , krew była w momencie podcierania się i raz zauważyła tylko jeden skrzep

Odnośnik do komentarza

Dzien Dobry, uprawialam seks w 17 dni cyklu cykle mam bardzo nieregularne od porodu ( 3 miesiace mialam dopiero 2 razy miałam miesiączke, cykl trwal okolo 32 dni ) prezerwatywa nie pękkła jednak przy jej wylocie na górze zauważyłam białą wydzielinę na i na wszelki wypadek 20 minut po stosunku zazyła ellone. Czy jest szansa na ciąże? Bardzo się obawiam.. Okres wydaje mi się spozniac lecz cięzko mi powiedziec przez ta nieregularność. Pozatym mam od 2 dni lekkie bóle podbrzusza

Odnośnik do komentarza

Witam Mam problem bowiem spóźnia mi się miesiączka już 3 tydzień . Spokojnie mogę wykluczyć ciąże , ale mimo to się martwię . Ostatnio dodatkowo zaczęły mnie boleć piersi trwa to około 5 dni. Co to może oznaczać? Bardzo się martwię . Wizytę u ginekologa mam dopiero za 3 tyg.

Odnośnik do komentarza

Ost. okres miałam 5.08. Cykle zwykle miałam o róznej dlug. ok. 31 dni, czasem nawet nieco dłuzsze. Stosunek Z zabezpieczeniem miałam ok. 17.08 (mogl to byc 18.) a pozniej 27.08 BEZ zabezpieczenia. Mąż skonczył we mnie. Na pierwszym usg 2.10 długosc crl wynosiła 0,95 cm co odpowiada 7 tygodni 0 dni czyli roznica miedzy moim wyliczeniem a usg wynosi okolo 1 dzien. Na nast usg w ok. 12 tyg roznica jest wieksza- ciąza STARSZA o 4 dni niz moje obliczenia. Czy moge byc pewna ze do zapl. doszlo 27.08?

Odnośnik do komentarza

Witam mam pytanie, mam 32 lata i jestem już mamą, mój cykl miesiączkowy występuje zazwyczaj co 30 dni, miesiączkę dostałam 31.10.2015r 30.11.2015r, 30.12.2015r zazwyczaj trwają 6 dni z mężem współżyłam od 11,12,13,15,16, stycznia br. Jaką mam szansę że jestem w ciąży???

Odnośnik do komentarza

Witam. Z chłopakiem uprawiam seks oralny i petting. Miesiączki regularne. Okres spóźniał mi się 5 dni, dostałam go, trwał 5 dni, tylko pierwszy dzień był bardzo obfity, potem skąpo. Pojawiły się wzdęcia i zaparcia, małe ilości moczu oddawane częściej ok. 5 razy dziennie, ból podbrzusza. To 16 dc, od 5 dni powinien być śluz płodny a jest suchość. Pojawił się tylko wieczorem 14 dc. Dodam, że nie uprawialiśmy nigdy seksu przez penetrację. Brak apetytu, schudłam. Czy to jest ciąża? To są jej objawy?

Odnośnik do komentarza

Witam. Błagam o pomoc. nie wiem już sama co myśleć. 1 stycznia dosżlo do kontaktu narządów przez ubrania (on bokserki, ja majtki i spodenki), naciskanie na pochwę i ruchy jak przy stosunku. nie wiem czy był wytrysk czy sam preejakulat. Ja miałam mokrą bieliznę, dotknęłam jej i przejechałam po wargach sromowych. 7 stycznia dostałam okres, tak jak powinnam, trwał dzień krócej, w 16 dniu cyklu zaczęły mnie boleć piersi od zewnętrznej strony. Błagam o jakąkolwiek odpowiedz, czy mogę być w ciąży?

Odnośnik do komentarza

Dzień Dobry, Mam jedno zmartwienie :/ Mianowicie, wczoraj leżałem z dziewczyna na łóżku i po pewnym czasie musiałem poprawić przyrodzenie. Niestety lekko zmoczyłem rekę dotykając normalnie nawilzonego penisa ( nie to nie sperma chodzi o to tak jak jest wilgotny w spoczynku). Wytarłem to w spodnie i po upływie jakiegos czasu polozylem reke na kroczu mojej partnerki, miala leginsy i majtki na sobie. Teraz pytanie, moze glupie ale chce byc w 100% pewnosci, czy moglo dojsc do zapldonienia ?

Odnośnik do komentarza

Witam, mam pytanie czy możliwe jest abym była w ciąży? Ostatni okres miałam 21 grudnia, moje cykle trwają około 29 dni, ostatni miał 31 dni. W 23 dniu cyklu kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia ale do wytrysku doszło poza mną, dodam że był to mój pierwszy stosunek. Wczoraj po południu zrobiłam test ciążowy, który dał wynik negatywny a okresu nadal nie ma. Czy możliwe jest abym była w ciąży przyznam że bardzo się denerwuję.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...