Skocz do zawartości
Forum

Ubezpieczenie


Gość malo

Rekomendowane odpowiedzi

A ja w pracy mam naprawde dobre ubezpieczenie grupowe...tzn firmy ogólnie znanej więc jestem o to bezpieczna. Tak naprawdę dopóki nic się nie wydarzy nie jesteśmy w stanie ocenić naszego ubezpieczyciela. u mnie jeszcze nic się nie wydarzyło więc narazie jestem spokojna chociaż o firmę. Proponuję, ze jeśli już się nie znamy kompletnie to pójdźmy do pośrednictwa które się na tym zna i wybierze spośród kilku ubezpieczycieli opcje najlepszą dla nas.

Odnośnik do komentarza
Gość Paulina777

Najlepiej samemu się ubezpieczyć. W firmie masz zakres dopasowany do wszystkich, a jak już płacić, to moim zdaniem lepiej dopasować sobie indywidualne warunki. Np. w mojej firmie w zakresie NNW była składka i ewentualna wypłata odszkodowania za śmierć małżonka, dziecka i teściów - tylko, że ja jestem bezdzietną panną. Zrezygnowałam z tej polisy, bo byłoby to wyrzucanie pieniędzy w błoto i wykupiłam ubezpieczenie w compensie. Lepiej się przyjrzeć OWU zanim się podejmie decyzję o ubezpieczeniach.

Odnośnik do komentarza

Dużą zaletą posiadania polisy na życie jest natychmiastowa wypłata ustalonej w umowie kwoty https://www.metlife.pl/content/dam/metlifecom/pl/pdf/life_dokumenty/chlorki/wniosek_wyplata_grupowe_inwest.pdf, jeśli będziemy potrzebować pieniędzy po jakimś wypadku, urazie lub w trakcie poważnej choroby. Takie rozwiązanie zapewnia nam potrzebne wsparcie finansowe. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...