Skocz do zawartości
Forum

Meble do pokoju dziecięcego


Gość angela079

Rekomendowane odpowiedzi

meble przede wszystkim bezpieczne i funkcjonalne, ale nie zaszkodzi też jeśli będą ładne ;) raczej nic słodkiego pastelowego, nie lubię takiego stylu.... bardzo podoba mi się jeśli meble są robione zgodnie z predyspozycjami dzieci, a nie rodziców, np. tablica na szafie czy pojemniki na zabawki
Odnośnik do komentarza
słuchajcie, a gdzie kupujecie rzeczy dla swoich dzieci? chciałabym kupić mojej córci jakieś ciuszki na zimę, może jakiś prezent fajny pod choinkę. Ostatnio odwiedziłam sklep zebra w Warszawie na ul. Bodycha, jestem zachwycona przestrzenią, asortymentem, wyborem. a Wy gdzie robicie zakupy?
Odnośnik do komentarza
uważam, że warto zainwestować w takie meble, które będą służyły przez wiele lat, będą praktyczne, solidne i co najważniejsze uniwersalne, ja proponuje meble drewniane, zawsze można je przemalować i dostosować do wystroju danego pokoju, gdzie maja się znajdować, , wejdźcie sobie na esmebel.com tam sa ładne meble dla dzieciaków
Odnośnik do komentarza
Gość kalinas15
My przy wyborze umeblowania pokoju dla dziecka zwracaliśmy uwagę m.in. na: solidność mebli, możliwie najmniej a najlepiej braki ostrych krawędzi. Z jednej strony bezpieczeństwo, z drugiej solidność bo dzieciaki jednak potrafią nawet najtwardsze rzeczy doprowadzić do czynników pierwszych czasem :) znajoma fajnie dla synka urządziła pokój w motywy z bajki "auta", aczkolwiek nie było łatwo zdobyć jej takie wyposażenie.
Odnośnik do komentarza
Przede wszystkim meble powinny być przystosowane do wieku dziecka, a pokój powinien być urządzony bajecznie. Najlepiej kupić wszystko w zestawie, żeby pasowało do siebie. Zajrzyjcie sobie do sklepu twojemeble.pl, tam mają bardzo duży i ciekawy wybór mebelków dziecięcych i nie tylko.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...