Skocz do zawartości
Forum

Brak okresu i ból podbrzusza a możliwość zajścia w ciążę


Gość malika25

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ewelina sss

Witam moze mi pomozecie .. 8 listopada mialam miesiaczke i od tamtego czasu nie mam bola mnie piersi i podbrzusze od jakis 2 tygodni bardzo czesto, wspolzyje z partnerem bez zabezpieczenia, robilam 2 testy i negatywne byly. Co o tym myslicie ?? musze dodac ze w maju poronilam samoistnie ale lekarze zapewniai ze nie bedzie zadnych prolemow z miesiaczkowaniem oraz z zajsciem w ciaze

Odnośnik do komentarza
Gość moniczkaa

Witam, moje pytanie dotyczy seksu bez zabezpieczenia. okres miałam od 22.12-27.12 kochałam się z chłopakiem i z finałem w środku, teraz codziennie od 27 do dziś kochaliśmy się tez z finałem w środku, jaka jest szansa na ciąże ?
i czy jak zbliża się sylwester będę piła, czy może zaszkodzić to coś w drodze do zapłodnienia ? ostatni okres miałam od 21 listopada. i wyliczyła sobie że dni płodne wypadają mi od 4 stycznia ... może ktoś mi powie też dokładnie kiedy mi wypadną no wiem że dokładnie się nie da no ale żeby tak mniej wiecej daty podać .;D

Odnośnik do komentarza

witam, od 5 dni spóźnia mi się okres, wykonałam już chyba z 4 testy (dzisiaj dwa). Zawsze był regularny co 28 dni, dodam, że w styczniu tego roku straciłam dziecko (10 tc) i bardzo chciałabym żeby te testy okazały się błędne... w tym tyg. trochę za szybko żeby iść do lekarza, a później idzie na urlop na 2 tyg. Jutro zrobię badanie krwi na hcg, ale czy jest możliwość żeby był obniżony na początku ciąży lub czy są jakieś czynniki które mogą mieć wpływ na jego obecność, bo testy domowe też są wykonywane na bazie obecności hcg tylko w moczu, a nie chcę się zawieźć. Proszę o odp.

Odnośnik do komentarza

test z moczu może dawać mylny wynik w przypadku :
gdy jest przeterminowany
gdy wykonany jest zaraz po owulacji może dać błędny wynik pozytywny z powodu hormonu podobnego do hCG
gdy bierzesz zastrzyki hormonalne po zapłodnieniu in vitro - błędnie pozytywny
gdy zażywasz leki antydepresyjne- błędnie pozytywny
gdy cierpisz na chorobę tarczycy lub nerek - błędnie pozytywny
gdy jesteś w kresie okołomenopauzalnym - błędnie pozytywny
Błędnie negatywny test ciążowy zazwyczaj jest wtedy kiedy został zbyt wcześnie zrobiony.

Odnośnik do komentarza
Gość alicjaa_199

Witam was dziewczyny :)
Ostatni okres mialam 17.07 teraz powinnam dostac 16.08 mam jeszcze tydzien do daty spodziewanej miesiaczki, ale od tygodnia martwi mnie ból podbrzusza jak przez okresem wszytsko ok bo w sumie jestem przed okresem:) ale moje zmarwienia nie sa bez podstawne :) z jakies 2 tygodnie po miesiaczce kochalam sie ze swoim chlopakiem nie uzylismy zadnej prezerwatywy bo zawsze konczyl we mnie bo bralam tabletki jednak tabletki odstawione bo slabo sie po nich czulam z chlopaakiem nie widzialam sie przez 2 miesiace no i zapomnialam mu powiedziec ze odstawilam tabletki i skonczyl we mnie .. akurat pech chcial ze kochalismy sie w dni plodne...:( moja siostra miala dokladnie takie same dolegliwosci jak byla na poczatku ciazy lekkie plamienie przed okresem, bol jak przed okresem :( kurcze moze sobie wkreecam czytalam ze mimo ze w dni plodne sie uprawia seks na zaplodnienie jest 20 procent.. pocieszcie mnie jakos laski i powiedzcie ze sobie wkrecam :( mialyscie kiedys taki problem ?

Odnośnik do komentarza

Witam miesiączki miałam zawsze co 28dni ostatnie dwa razy co 31 dni dziś mija 42dzien i nic mam bóle podbrzusza promieniujace do kręgosłupa takie uciski ciągnięcia juz myślę ze to miesiączka ale wciąż nic czy powinnam juz zgłosić się do gineokologa czy czekać dalej na okres?

Odnośnik do komentarza

Witam miewam problemy z miesiączka ostatni raz miałam 8.04 do dziś żadnej... Staramy się z mężem o drugą pociechę.. Miewam również problemy z waga ⚖ ona nie Levi w dół tylko cały czas w górę. Miałam robione badania krwi wszystko ok miałam przeswietlenie gardła bo podejrzewalam tarczyce została wykluczona co to może być?

Odnośnik do komentarza

Dodam jeszcze że w październiku miałam miesiączkę wywoływana przez tabletki przyszła po 40dniach później brałam trzy miesiące anty niby było wszystko ok. Później dostałam 21.01.17po tabletkach anty normalnie okres i od lutego do kwietnia nie miałam wogole dopiero 8.04.17przydzla i do dnia dzisiejszego znowu nic.. :(

Odnośnik do komentarza

~D. E
Dodam jeszcze że w październiku miałam miesiączkę wywoływana przez tabletki przyszła po 10dniach później brałam trzy miesiące anty niby było wszystko ok. Później dostałam 21.01.17po tabletkach anty normalnie okres i od lutego do kwietnia nie miałam wogole dopiero 8.04.17przydzla i do dnia dzisiejszego znowu nic.. :(

Odnośnik do komentarza

Witam, chciała bym się dowiedzieć co mi jest. 16 sierpnia uprawiałam seks bez zabezpieczenia z moim nażyczonym, potem za 6 dni dostałam okresu był dość opwity. Potem miałam słaby okres 9 września nie wiem czemu zawsze miałam regularnie. I potem znowu 1 października też był słaby i trwał krótko. Teraz 6 listopada miałam plamienie niemal nie zauważalne. Od 2 dni boli mnie podbrzusze po lewej stronie. Nie mam żadnych objawów ciąży, co to może być ?

Odnośnik do komentarza

Witam, chciała bym się dowiedzieć co mi jest. 16 sierpnia uprawiałam seks bez zabezpieczenia z moim nażyczonym, potem za 6 dni dostałam okresu był dość opwity. Potem miałam słaby okres 9 września nie wiem czemu zawsze miałam regularnie. I potem znowu 1 października też był słaby i trwał krótko. Teraz 6 listopada miałam plamienie niemal nie zauważalne. Od 2 dni boli mnie podbrzusze po prawej stronie. Nie mam żadnych objawów ciąży, co to może być ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...