Skocz do zawartości
Forum

Wymioty, apetyt, omdlenia i powiększone piersi a ciąża


Gość gasiooorek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gasiooorek

Witam . Mam taką nietypową sprawę . Zacznę od tego że od 8 miesięcy biorę tabletki anty, partner prawie zawsze we mnie kończy . Od 3 miesięcy w terminie miesiączki pojawia się u mnie brązowa wydzielina, która trwa tyle co zwykła miesiączka . Z początku myślałam, że to przez zmianę tabletek, więc nie było mi śpieszno do lekarza . Od jakiegoś miesiąca mam zawroty głowy, omdlenia, wymioty . Powiększyły mi się piersi . Myslę, że po mimo tabletek mogę być w ciąży . Robiłam 2 testy i wyszły negatywnie, ale ja nadal czuję że coś jest nie tak ... Do lekarza idę dopiero pod koniec tygodnia bo jest na zwolnieniu . ;/ Czy to możliwe że po mimo negatywnego wyniku testu jestem w ciązy . ? Bardzo proszę o szczere odpowiedzi . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość rozaliam

To raczej nietypowe, żeby zajść w ciążę przy przyjmowaniu tabletek i utrzymać ciążę pomimo nieodstawienia tabletek, a ponadto te testy.. Myślę, że raczej coś się niedobrego dzieje w Twoim organizmie i stąd te wszystkie objawy, łącznie z wydzieliną zamiast miesiączki. Chyba jednak musisz poczekać na wizytę u lekarza, by rozwiać większość z tych wątpliwości. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Witam
Moja dziewczyna(17 lat) miala ostatnio dziwnie objawy tzn bol brzucha trzymal 1 dzien, jeden raz wymiotowala, zwiekszony apetyt , bole glowy . Obawiamy sie ze to objawy ciązy , ale nie uprawialismy seksu , pieszczoty byly co prawda raz wlozylem penisa w jej pochwe to byl 1 cm i trwalo to max 3 s , ale penis byl suchy nie wydawal wydzieliny . Sperma nie miala stycznosci z jej pochwa . Czy ciąza jest mozliwa? bez seksu i bez wytrysku ? Teraz objawy minely ale dziewczyna mowi ze dziwnie sie czuje

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...