Skocz do zawartości
Forum

Pominięcie pierwszej tabletki


Gość Radosław12

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Radosław12

W ostatni dzień okresu, współżyłem z moją małżonką (13.02).Dnia (14.02) skończyły się jej tabletki dwuskładnikowe ( 21+7). Niestety nie ma nowego opakowania, a wizyta u ginekologa ma umówioną na (16.02), więc nie przyjmie pierwszej tabletki z nowego opakowania. Czy mogło dojść do zapłodnienia? Stosunek był pełny(skończyłem w niej).

Odnośnik do komentarza

Witam, zażywam tabletki Syndi 35, trzy tygodnie temu z nowego opakowania pominelam pierwsza i druga tabletkę ( powinnam wziąć w czwartek wieczorem a wzięłam w sobotę rano ). W sobotę wzięłam dwie pominięte tabletki na raz w godzinach rannych, a wieczorem zazylam kolejna już tak jak powinnam. Moje pytania są następujące :
Czy w związku z późniejszym rozpoczęciem opakowania miesiączka ulegnie przesunięciu?
Czy stosunek który odbył się w trakcie 7 dniowej przerwy ( w niedziele) był całkowicie bezpieczny?
Czy postąpiłam prawidłowo zażywając dwie tabletki na raz w pierwszym tygodniu ich przyjmowania?

Odnośnik do komentarza
Gość laleczka14

pierwsza tabletka jest najważniejsza, jeśli się ją pominie to nie jest się w 100% zabezpieczonym. Moim zdaniem nie potrzebnie wziełaś 3 tabletki bo to ogromna dawka hormonów, która może rozwalić Twój układ hormonalny.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...