Skocz do zawartości
Forum

Czy jest mozliwosc ze jestem w ciazy ?


Rekomendowane odpowiedzi

Współżyłam z chłopakiem 16.01.2015 bez prezerwatywy był to mój 6 dzień cyklu czyli 1 dzień po miesiączce jeszcze było rano małe plamienie . Cykle licze od sierpnia 2014 roku i mam sierpien 31 dzien okres , wrzesien 33 okres, październik 34okres , listopad 34 okres ,grudzien 30 dni okres ,styczen 2015 34 dni okres , kochalam sie z chlopakiem 16stycznia bez zabezpieczenia nie doszlo do wystrysku przez nastepne dni kochalismy sie tylko w prezerwatywie zadna nie pekla . Okres powinam w tym miesiacu dostac 12,13 lutego jestem 6 dni przed okresem przez caly czas od 16 stycznia sprawdzalam sluz i byl on nie plodny caly czas bialy i w ogole nie ciagnacy sie 4 dni temu byl taki bialy i ciagnal sie ale nie byl przezroczysty i bylo on tylko taki rano a wieczorem byl znowu nie plodny i do tej pory dzisiaj tez jest nie plodny 3 dni temu bylo mi zimno i mialam dreszcze. nie mam kataru a ni kaszlu ale moje temperatura ciala wczoraj 6.02 wynosila 37.2 pod pacha potem wzielam 2 ibupromy i 1 max grip zmierzylam ja o 22 godzinie i wynosila 36.7 czyli spadla , cialo jest takie lekko roztrzesione nie wiem czy to z nerwow . i wczoraj tez 06.02 zmiezylam piewrszy raz temp. w pochwie ale to byla godzina 18 i wynosila 37.5 dzisiaj rano zmierzylam 0 7:40 na spoczynku nie wstawalam i wynosila 36.7 , cialo 36.8 . Dzisiaj przed chwila miezylam temperatura ciala 37 czyli temerpatura wzrosla czy mam sie czym przejmowac i denerwowac ? Czy poprotsu moj orgaznim broni sie przed grypa czy przeziebieniem ?

Odnośnik do komentarza

Przed chwila zmierzylam i jest temp .ciala 36.8 a w buzi 37.2 , zasychaja mi usta , mam zimne rece , teraz doszly objawy ze mam dreszcze :/ piersi mnie nie bola , jestem oslabiona , przed miesiaczka czesto bolaly mnie piersi. Jeszcze wczoraj wypilam napoj energetuzjacy bo w nocy nie moglam spac wiadomo w szkole bym spala i 2 godziny po wypiciu wlasnie czulam ze zaczynam miec temeperature ;/ co to moze byc mi sie wydaje ze ciaza jest nie mozliwa dlugie cykle , bez wytrysku brak owulacji , nie wiem juz sama ktos doradzi , pomoze?

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry. Od około tygodnia mam brązowe upławy z pochwy, wczoraj zaczęły występować skrzepy. Dodam, że powinnam dostać już okres. Z partnerem nie uprawiam seksu, jedynie petting, lecz nie ma możliwości aby sperma dostała się do pochwy lub jej okolice. Zarówno on, jak i ja, za każdym razem upewniamy się, że dłoniach jej nie ma. Czy mogą być spowodowane upławy?

Odnośnik do komentarza

Witam, Pod koniec sierpnia uprawiałam seks bez zabezpieczenia. Nie doszło do wytrysku. Jednak bojąc się że coś mogło być w wydzielinie wzięłam pigułkę po. Okres dostałam prawie 7 dni przed terminem. Kolejny obliczyłam na jutro tj. 1 października. Jednak wczoraj niestety miałam podobną sytuacje. Partner teoretycznie nie skończył we mnie ale zastanawiam się czy jakimś sposobem mogło dojść do zapłod. Dodam jeszcze że ponad tydzień temu miałam zapalenie krtani ale nie brałam antybiotyków. Pomocy..

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry, w okresie owulacji doszlo do pettingu z moim partnerem. Nie nastapis wytrysk ale obawialam sie ze preejakulat mogl dostac sie do pochwy po przez palec. Zwiazku z czym wzielam tabletke 72 po po okolo 20 h wiem ze to wyjatkowa tabletka ale bardzo sie wytraszylam. Dzisiaj mija tydzien od tego zdarzenia i mam ciagle "mokro" tak zwany rozciagliwy sluz nie wiem co sie dzieje. Czy moze to byc ciaza ? Pozdrawiam Karolina

Odnośnik do komentarza

Ostatnio spotkało mnie dużo stresu i wielki fizyczny wysiłek, którego nigdy nie doświadczyłam działo się to w dni płodne. Wtedy również odbyłam stosunek bez finału w środku, dobrze wyplukałam pochwę. Okresu zawsze dostaje co 28 dni tym razem w 35 dn. Jak czasami mi się zdarza ostry ból, gdy nie zjem tabletki wymioty w 1 dniu i biegunka. juz mi się tak zdarzyło 5 razy w ciagu 2 lat (raz zemdlalam, ale nie tym razem). Niestety zamiast zwykłego obfitego okresu lekko krwawie. Czy to już wyrok ciąży?

Odnośnik do komentarza

Mam problem z moim podbrzuszem. Zauważyłam tydzień temu, że jest strasznie wzdęte. Dzień temu dostałam okres. Test ciążowy który robiłam wyszedł negatywny. Mam problemy z załatwianiem się. Dodam, że od ponad dwóch tygodni zaprzestałam picia kawy z mlekiem i nie piję jej wcale. Co to może być? Strasznie się stresuję.

Odnośnik do komentarza

Witam.Mam pytanko,10-11dni przed następną mięsziaczką kochałam się z mężem,jak się kochaliśmy to spuszcił się na siebie,i po paru sekundach i trochę wytarciu jego członka,ponownie we mnie wszedł ale znowu się na siebie spuszcił.Czy jest możliwość zajścia w ciąże,bo maż mnie zapewnia że przez takie coś,to nie zajde

Odnośnik do komentarza

Bardzo proszę o pomoc! 16.09.2015 doszło do zbliżenia,które zakończyło się wytryskiem w pochwie(bez zabezpieczeń). 17.09.2015 dostałam okres który trwał do 22.09. Kolejne zbliżenie było 11.10.2015 które zakończyło się tak samo jak poprzednie.Okres dostałam 13.09.1015 i dzisiaj czyli 18.10.2015 skończył się. Przez ten cały czas często mam bóle głowy i brzucha, apetyt czasami bardzo duży,albo w ogole nie mam. jakie jest prawdopodobieństwo ciąży ? PROSZĘ O ODPOWIEDŹ

Odnośnik do komentarza

Witam, od ponad dwóch lat używałam plastrów antykoncepcyjnych i na początku września postanowiłam odstawić, zaobserwować reakcję organizmu itp i okres spóźnia mi się dwa tygodnie, a w tym czasie jeśli doszło do stosunku z moim chłopakiem to on używał prezerwatywy i nie doszło do wytrysku we mnie bez zabezpieczenia, natomiast zanim ją założył odbywalismy stosunek i czy to możliwe aby doszło do zapłodnienia ? Kiedy mogę spodziewać się okresu ? Czy to normalne po antykoncepcji hormonalnej?

Odnośnik do komentarza

jestem 3 miesiące po porodzie, z mężem uprawialam stosunek w prezerwatywie ale boję się czy nic nie wypłyneło do środka, 32godz. po stosunku zażyłam tabletkę ellaone.Jakie jest w tym przypadku ryzyko zajścia w ciążę gdyż stosunek był w 17 dniu cyklu miesiączkowego a jest on co 29 dni.Proszę o szybką odpowiedź z góry Dziękuję.

Odnośnik do komentarza

witam, dzisiaj robiłam test ciążowy i wyszedł negatywny od 3 dni mam temperaturę 37,1, rano 36,8. Mam ból w podbrzuchu, takie jak przed miesiączką ostatnio mam nieregularne miesiączki nawet co 36 dni. Czy to prawda że temperatura podwyższona to normalne i będzie się utrzymywała aż do miesiączki?. Proszę o pomoc bo zaczynam się martwić, nie współżyłam już od 09.10

Odnośnik do komentarza

Witam,ostatni raz seks uprawiałam pod koniec lipca z zabezpieczeniem stosunek przerywany prezerwatywa.Prezerwatywa nie pękła,ani nic się z nią nie stało. Ostatni okres miałam 16 sierpnia od tamtej pory nie mam.Testy robiłam około 22 września i 7 pażdziernika,obydwa wyszły negatywne.Czy jest możliwość pomimo wszystko że jestem w ciąży?!

Odnośnik do komentarza

~g...l • 19.10.2015, 14:33
jestem 3 miesiące po porodzie, z mężem uprawialam stosunek w prezerwatywie ale boję się czy nic nie wypłyneło do środka, 32godz. po stosunku zażyłam tabletkę ellaone.Jakie jest w tym przypadku ryzyko zajścia w ciążę gdyż stosunek był w 17 dniu cyklu miesiączkowego a jest on co 29 dni.Proszę o szybką odpowiedź z góry Dziękuję.

Pigułki antykoncepcji awaryjnej nie są w 100% skuteczne. Istnieje bowiem możliwość, że do owulacji doszło przed zażyciem pigułki antykoncepcji awaryjnej. Największe szanse powodzenia daje zażycie pigułki antykoncepcji awaryjnej możliwie jak najszybciej po odbyciu stosunku bez zabezpieczenia.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj uprawiałam seks z chłopakiem, zabezpieczyliśmy się i był wytrysk. Zdjął prezerwatywę wytarł penisa husteczką i zaczęliśmy się pieścić, za jakieś 2 min znów go włożył tym razem bez prezerwatywy. Twierdzi, że zdążył go wyciągnąć i wytrysk całkowicie był na mój brzuch. Dodam iż ostatnio okres miałam od 13 do 18.10.15 a jeszcze wcześniej od 15 do 20.09.15. Miesiączki mam co 27-28 dni. Jakie jest prawdopodobieństwo że mogę być w ciąży?

Odnośnik do komentarza

Witam biore tabletki antykoncepcyjne od 5miesiecy,7 wrzesnia kochalam sie z partnerem a a 11 dostalam krwawienia w 7dniowej przerwie>>> wszystko bylo ok zaczelam nastepne opakowanie maz byla za granica i gdy przyszed czas w pazdzierniku na kolejne krwawienie ono sie nie pojawio"( zrobilam ze 4 testy pare dni po spodziewanej miesiaczce wynik negatywny,potem bete hcg wynik <0.10,teraz jakies 7 tygodni od od poprzedniej miesiaczki test i negatywny..czy moze to byc ciaza?lekarza mam za 4 dni.pomocy

Odnośnik do komentarza

Witam kilka dni około tygodnia po owulacji mam wzdęty brzuch i po owulacji jakieś dwa dni zaczęło mnie lekko pobolewać w dole brzucha, mam uczucie ciężkości, ciągnięcia. Owulacja byla 24-25 października, biorę duphaston 2*1 ma mi pomóc w zajściu w ciążę od 15 do 24 dnia cyklu. Kiedy wykonać test? Cykle mam 27-28 dniowe a w 16-17 dniu cyklu miałam owulacje potwierdzoną monitoringiem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Prawdopodobieństwo ciąży? Kochałam się chłopakiem w ostatni dzien miesiączki 24.09 i następnie 2.10 bez żadnego zabezpieczenia, po prostu seks , cykle miesiączkowe trwają u mnie 25-28 dni a same miesiączki 3-5 dni. Zawsze gdy dochodzi do wytrysku to on wyjmuje penisa z pochwy. Ostatnią miesiączke miałam 15.10 i trwała 3 dni nie była obfita.  Na chwile obecna nie mam zadnych objawów przedmiesiączkowych (a powinnam miec) od2 tyg mam uderzenia gorąca zawroty głowy, wahania nastroju, zmeczenie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...