Skocz do zawartości
Forum

Kiedy pojawiają się pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Odchodzę od zmysłów! Mam nieregularne miesiączki. Okres zaczęłam 29 grudnia a skończył się 4 stycznia. Kochaliśmy się z mężem 18 stycznia w prezerwatywie i za każdym razem przy zmianie pozycji, mąż sprawdzał, czy nie pękła. Okazało się, że pękła, ale dowiedzieliśmy się o tym dopiero wtedy kiedy wyszedł (wytrysk był na zewnątrz). Od tego czasu minęło 10 dni i od dwóch dni spóźnia mi się okres. Piersi mnie bolą i z tego stresu mam już mdłości. Podkreślę, że nie chcemy dzidzi. I teraz moje pytanie: czy jeżeli jestem w ciąży, to nie jest to za wcześnie na jakiekolwiek jej objawy? Ból piersi raczej jest spowodowany nadchodzącą miesiączką, czy mam rację? proszę o jakieś wsparcie. Na test ciążowy to chyba jest jeszcze za wcześnie...

Odnośnik do komentarza

Pierwsze objawy ciąży to dość subiektywne odczucia. Jedne mają je inne nie. Dla jednych to są ewidentne objawy ciąży inne niż przed miesiączką a dla drugich ewidentne objawy przed miesiączką.
No objawy jakie ja miałam to były dla mnie objawy miesiączki tylko jeden szczegół był inny. Piersi ciut inaczej wyglądały.

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...