Skocz do zawartości
Forum

Prawdopodobieństwo ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Od 1,5 tygodnia biorę takie leki jak: hydrominum, vizaksinum, asystor slim+ cello, zielony jęczmień i verdin complex.
Okres spóźnia mi się już 2 dzień czy te tableki mogą mieć wpływ na opóźnienie okresu? Współżyje z chłopakiem dość rzadko w dni nie płodne zawsze stosunek przerywany. Czy jest to prawdopodobieństwo ciąży .
Dodam że ostatnio zaczęłam ćwiczyć i dużo chodziić.
Proszę o odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

Test ciążowy może nie pokazać prawdy. Lepiej idź do ginekologa. Może być to spowodowane tabletkami i przemeczeniem, ja też miałam tak często gdy się przemeczalam, dużo wysiłku to miesiączka mi się spóźniała. Gdy zaczęłam brać tabletki na tarczycę okres mi się spóźniał, mogło być to spowodowane tym lekiem tak mówił lekarz i pisało tak w ulotce. No ale jednak nie, to była ciąża :) i 19 lutego powinnam powitać na świecie moje maleństwo!

Odnośnik do komentarza

Tak nie wyznacza się dni płodnych i niepłodnych. Wystarczy choroba, stres i inne czynniki i owulacja się przesunie. To biologia a nie matematyka! Jedynym poprawnym sposobem jest pomiar temperatury i to nie z kilku dni czy jednego miesiąca tylko paru miesięcy oraz dodatkowo obserwacja śluzu. Wtedy dopiero ktoś może powiedzieć o wyznaczonych dniach płodnych i niepłodnych.

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...