Skocz do zawartości
Forum

6 tydzien ciąży brak objawów


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Bardzo proszę Was o radę , podzielenie się własnymi doświadczeniami. Jestem w 6 tygodniu ciazy. Poprzednią ciąże straciłam ( 9 tydzien -ciąża obumarła) Bardzo się denerwuje ponieważ nie mam żadnych objawów ciązy. Zero mdłości , bólu piersi...kompletnie nic. tydzien temu lekko pobolewało mnie podbrzusze. Tearz nawet to ustało. Czy któraś z Was miała podobną sytuację? jak zakończyła się taka bezobjawowa ciąża? Czy brak objawów jest powodem do niepokoju? dodam ,że od 3 dni przyjmuję duphaston ale nie widzę żadnego wpływu jego dzialania na mnie.

Odnośnik do komentarza
Gość Kobieta 24pl

No właśnie wszędzie się słyszy , że ktoś wymiotuje , nie może dotknąć piersi , śpi całe dnie. Ja czuje się normalnie. Ostatnim razem kiedy stracilam dziecko było tak samo.Czułam się zwyczajnie i nic nie zapowiadało tego co się wydarzyło. Stąd moje obawy. Ciężko przeżyłam utratę dziecka i nie wyobrażam sobie znowu przez to przechodzić. Po prostu chyba chcę usłyszeć od innych dziewczyn ,że też tak mialy i udało im się urodzić zdrowe dziecko...

Odnośnik do komentarza

Ja do 8 tyg chyba nie miałam objawów typu mdłości. Piersi były nieco inne niż przed okresem i też byłam taka głupia że szukałam i siebie tych słynnych objawów a potem jak mnie od jedzenia odrzuciło. Nie raz słyszałam o dziewczynach co świetnie przeszły ciążę bez objawów i mają jak najbardziej zdrowe dzieci. Nie martw się takimi bzdurami.

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...