Skocz do zawartości
Forum

Okres pomimo podejrzenia ciąży


Gość martita28

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od trzech miesięcy staramy się z mężem o dziecko,mięsiączki mam co 35 i co 33 dni, ostatnią miesiączke powinnam dostac 16.01.2011 ale zamiast krwi pojawił sie śluz koloru brązowego w małej ilości.Zrobiłam dwa testy wynik był negatywny.Dziś czyli 18.01.2011 dostałam okres wydaje mi się trochę inny nie ma skrzepów krwi jak dotychczas.Mam silne bóle podbrzusza,brak apetytu na ulubione rzeczy,nudności, zgagę i jestem bardzo słaba.Czy mimo,ze okres pojawił sie moge być w ciązy?Jeśli tak to dlaczego test wyszedł negatywnie i czy jest potrzeba zrobić go za kilka dni jesli tak to za ile?Dziekuje

Odnośnik do komentarza

Jeśli staracie się o dziecko powinnaś być w stałym kontakcie z lekarzem, który powinien monitorować stan Twojego zdrowia i to jemu powinnaś zadać nurtujące Cię pytania, ponieważ on najlepiej zna Twój organizm pod tym względem. Okres czasem może pojawiać się nawet do trzeciego miesiąca ciąży, tzn. nie jest to wtedy chyba okres, tylko plamienie. Jeśli nawet nie udało Wam się teraz nie traćcie wiary i próbujcie dalej. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...