Skocz do zawartości
Forum

Natrętne obawy przed ciążą


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jakieś 15 dni temu uprawiałam seks z moim chłopakiem i zsunęła nam się prezerwatywa (był to 16 dzień cyklu). Została tylko chwilę w środku i mój partner delikatnie popchnął ją do środka raz czy dwa.. Nie doszło do wytrysku. Preejakulat był tam raczej w nieznacznych ilościach i raczej, z tego co podejrzewam mogło się nic nie wylać. Jednak pewności nie ma. Prezerwatywa była ze środkiem plemnikobójczym. Jestem osobą zestresowaną, więc mimo wszystko bardzo się tym przejęłam. W trakcie tego przechodziłam również zapalenie dróg moczowych, ale nie udałam się z tym do lekarza tylko użyłam 4 tabletki (antybiotyk+osłona) w ciągu 4 dni, które zostały mi po poprzedniej kuracji dróg moczowych. Niestety schorzenie to mam już trzeci raz. Antybiotyk niewiele pomógł i niestety z braku czasu zbagatelizowałam sprawę. 20.12 powinna pojawić mi się miesiączka, ale spóźnia się już drugi dzień. Moje cykle ostatnio były trochę rozregulowane (zawsze wypadało idealnie w dniu 27), bo wynoszą od kilku miesięcy 26 dni. Jestem osobą dość szczupłą, ale ostatnio przez stres schudłam około 5kg i ważę 41kg. Teraz mocno stresuję się tym czy mogłam zajść w ciążę.. Robiłam dziś test ciążowy i wyszedł negatywny, ale niestety moje myślenie nadal próbuje wmówić mi ciążę, gdyż raczej innego sposobu na wytłumaczenie braku miesiączki obecnie dla mnie nie ma. Odczuwam bóle miesiączkowe. Czasem znikają. Zauważyłam, że dzieje się to wtedy gdy się stresuję a kiedy jestem bardziej rozluźniona to znowu wracają i są one intensywne, tak jakbym zaraz miała dostać okresu. Po chwili znowu wraca stres i tak w kółko. Potrafię stresować się tak bardzo, że na drugi dzień albo jeszcze w tym samym dniu odczuwam lekkie zawroty głowy, które znowu ustępują po rozluźnieniu się. Zawsze przed miesiączką moja temperatura ciała wynosi 37,4 stopnia i ustępuje po krwawieniu. Dziś moja temperatura wynosi 37,1 stopnia. Cierpię również na niedoczynność tarczycy, która niestety z niewiadomego powodu nie chce pracować poprawnie. Przyjmuję Euthyrox50 raz dziennie. Chciałam dowiedzieć się czy faktycznie mogę być w ciąży czy to tylko niestety mój stres zaburzył mi cykl? Bardzo się przejmuję tą całą sytuacją i ciężko jest mi się uspokoić. Bardzo proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...