Skocz do zawartości
Forum

Zwiększone libido, ospałość i ucisk w podbrzuszu a ciąża


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, otoz, ostatmio uprawialam seks miesiac temu, nie wiem czy byl to dzien plodny, mam okres nieregularnie i moj cykl roznie trwa, ale od paru dni czuje ucisk w podbrzuszu i dziwnie sie czuje, jakby ospala, zmeczona, czasem mi sie leciutko kreci w glowie, nie wymiotuje (ale wlasnie: w sobote pilam alkohol i normalnie po takiej ilosci spozytego alkoholu nie jest mi raczej nic, tylko jestem 'wcieta' a wtedy czulam sie okropnie, zoladek wywrocil mi sie do gory nogami, wymiotowalam, w glowie mi sie strasznie krecilo - wtedy nawet nie myslalam ze moge byc w ciazy). Od jakichs trzech tygodni mialam stasznie stresujace dni (i beda jeszcze przez najblizszy czas) podczas ktorych schudlam troche, jakies 4-5 kilo. Ostatni mam zwiekszona ochote na seks, nie wiem czy to moze byc spowodowane wlasnie ciaza czy po prostu libidem. Na podbrzuszu nie wyczulam zadnego guzka - nic. Po przeanalizowaniu wszystkiego doszlam do wniosku ze moglo dojsc do zaplodnienia. Powiedzcie mi prosze czy to naprawde moze byc ciaza, a jesli nie to co?
A, dodam ze wtedy kochalam sie po miesiaczce, a w tym miesiacy mialam miesiaczke, lecz dosc skapa, trwala tylko 3 dni a normalnie trwa 4-5 i nie krwawilam zbyt mocno.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...