Skocz do zawartości
Forum

Czy wiesz, jakie są objawy alergii na mleko krowie?


Rekomendowane odpowiedzi

Alergia na mleko krowie to tak do konca nie jest tylko na skladniki mleka takie jak laktoza czy bialko. Mam skaze bialkowa i to sie obiawa zmianami skornymi takimi jak czerwone plamy w zgieciach lokcow badz pod kolanami. Ja mam rowniez czesto na polikach powiekach i brodzie. Sa to czasem czerwone swedzace plamy a czasem drobne czerwone krosteczki

Odnośnik do komentarza
Gość mamaPoli

Witam, ja mam ogromną nietolerancję laktozy. U mnie jej głównym objawem jest potworny ból brzucha i biegunka, która trwa długo i jest niesamowicie wycieńczająca. Unikam wszystkiego co jest związane z krowim mlekiem.
Pomaga zwykły probiotyk np. Lacidofil

Odnośnik do komentarza

Moje dziecko od początku miało typowe objawy alergii, tj kolki, bóle brzuszka, uporczywa ciemieniucha. Natepnie czerwone polakierowane policzki, broda, wysypka na tułowiu, barku, chodzące po ciele wysypki. W starszym wieku zaczerwienienia pod kolankami i w zgięciu łokci. Od początku podawaliśmy probiotyk Latopic, który skutecznie wychamował rozwój alergii, wraz z dietą eliminacyjna i emolientami Latopic udało nam się jakoś przetwrac. W tej chwili alergia nadal jest ale bardzo, bardzo łagodna.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...