Skocz do zawartości
Forum

Pęknięcie prezerwatywy a ryzyko ciąży


Gość niebonie

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnią miesiączke miałam 24 grudnia trwała 5 dni, 4 stycznia czułam ból w dole brzucha po 2 dniach przestało boleć, jednak od paru dni znowu boli, 7 stycznia współżyłam z moim narzeczonym i pękła nam prezerwatywa... część jej zawartości została na prześcieradle a część została wyciągnięta z gumką jakie jest prawdopodobieństwo ciąży? cykle mam 28-30 dniowe, proszę o odpowiedziedź , pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość wisienka90

gdy kochałam się z chłopakiem, pękła nam prezerwatywa, na drugi dzień dostałam okres, ale następnego dnia dla spokoju poszłam do ginekologa i wzięłam tabletkę 72h po. niecały miesiąc później znowu pękła nam prezerwatywa, ale nie było wytrysku, chłopak szybko się zorientował i wyjął. tabletka rozlegulowała mi cykl i nie wiem jaka to była faza. do tej pory nie mam okresu, a minął ponad miesiąc od zażycia tabletki. powinnam się martwić tą drugą sytuacją, nie zażyłam wtedy tabletki? od 5 dni mam skurcze takie jak zwykle przed okresem, ale mimo to nic;/

Odnośnik do komentarza

Uprawiałam seks z chlopakiem i pękła nam prezerwatywa. Okres mam 5-6dni(6 dnia była to niewielka ilość krwi w ciagu calego dnia) cykl trwa najczesciej 30dni. Robilismy to dzien po miesiaczce. Mam nadzieje ze nie było to dni płodne..Z tego co czytałam w internecie to mało prawdopodobne ze to dni płodne. Więkoszosc spermy mialam na dłoni wiec tylko niewielka ilosc mogla sie dostac do pochwy..

Odnośnik do komentarza

Witam... kochałem się ze swoją dziewczyną ... I razem się teraz stresujemy gdyż podczas seksu w pewnym momencie po wyjęciu penisa z pochwy i ponownym go włożeniu usłyszeliśmy trzask tak jakby pękniecie ... Od razu wyjąłem penisa i okazało się że pękła prezerwatywa .. Żadne z nas nie miało orgazmu .. Ja nie miałem wytrysku .. Czy istnieje szansa na zapłodnienie ? Nie wiemy czy ,,preejakulat" mógłby się wydostać podczas pęknięcia prezerwatywy . I czy jest duża szansa na zapłodnienie :( !

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich, okres dostalam 4/5.11 (poprzedzal go ból brzucha i niewielkie plamienie, wiec do końca nie ejstem pewna który dzień liczyć jako pierwszy), wczoraj w nocy pękła nam prezerwatywa, tuż przy samym czubku, zorientowaliśmy sie dopiero po jakims czasie od razu przerwaliśmy, moje okolice były wilgotne, a partnet nie jest pewny czy był wtedy w środku oraz czy miał wytrysk, wiec podejrzewam, ze to śluz jego albo mój. Było to wczoraj w nocy, wiec 6/7 dzień cyklu czyli teoretycznie niepłodny. Rozumiem, że ryzyko ciazy jest po każdym stosunku, ale czy jest konieczność przyjmowania tabletki PO? Nie chce niepotrzebnie faszerowac sie hormonami :/

Z góry dzięki za każdą normalna odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...