Skocz do zawartości
Forum

Obwód główki dziecka


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie nie ukrywam ze troche sie martwie a wizyte mam za jakis czas dopiero . Mam nadzieje ze moge liczyc na wasze zrozumienie i wsparcie.Zaczne od tego ze od poaczatku mam cos nie tak od 12 tyg . Bylam w szpiatalu okazalo sie ze wzrost dziecka jest na 9 tc . Za pare dni bedac w domu dostalam plamien przez 1, 5 dnia poszlam do swojego gin mowo ze ok z dzieckiem na usg . I mam sie nie martwic .a bol brzucha jest normalny i mam nospe brac wiec bralam nie przestawalo zmienilam lekarza jak sie okazalo nie mialam podstawowych badan porobionych . Sprawdzil tetno ktorego wczesniej nie mialam mierzonego u bylego lekarza bylo 90 Przy zwyklym badaniu wyszlo ze macica jest na 12 tyz nie na 15 skierowal mnie na badania ponieważ cos podejrzane dla niego .. odebrala m opis usg wszystkie wymiary dzieciatka sa na 14 tc ale obwod glowki i tu problem.. nie ma napisane na ktory . Tc ma niecale 60 mm dziecko na 80mm . Troche sie niecierpliwe i boje .a wizyta za niecale 2 tyg dopiero . Doddam ze ten wczesniejszy lekarz zrobil mi badania na toxo i wyszlo igg700 aigm niereaktywne .. lekarz kazal mi zaczekac i zrobic za 3 tyg ponownie Moze mialyscie podobna sytuacje czy mam sie martwic? Nie skreslajcie mnie od razu i piszcie ze do szpitala bo w szpitalu mi robiono to badanie i mam isc do lekarza prowadzacego .

Odnośnik do komentarza

Bo dziecko różnie się rozwija. Moja mała na początku była mniejsza niż wskazywał na to tydzień ciąży a teraz jest o 1,5 tyg większa, więc tutaj nie ma co panikować. Dziecko się różnie rozwija, w swoim tempie. Nie można od niego oczekiwać, że będzie mieć książkowe wymiary. Jeżeli igg masz wysokie a igm niskie to z tego co kojarzę oznacza to że przechodziłaś toksoplazmozę. A to że masz badania powtórzyć po 3 tyg to jest teraz standard.

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...