Skocz do zawartości
Forum

Słabo widoczna druga kreska na teście ciążowym


Gość Eleonorcia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Eleonorcia

witam! Chciałabym wiedzieć czy to może być ciąża. Otóż ostatnią miesiączkę miałam 11 grudnia (do 16.12 -6 dni jak zawsze). Cykle trwają zazwyczaj 28- 29 dni. Do stosunku doszło 26.12 i 28.12. Zrobiłam 4 testy płytkowe, wszystkie pozytywne, ale w każdym przypadku kreska była bardzo słabo widoczna. Okres spóźnia się 5 - 6 dzień. Boli mnie podbrzusze(przez kilka dni tak jak przed okresem), piersi są bardzo wrażliwe, siusiam jakby częściej. Nie mam apetytu,a zwłaszcza na słodycze, co wcześniej było nie do pomyślenia. Czy mogłam zajść w ciążę czy po prostu moja psychika (chęć bycia mamą) zrobiła mi taki kawał?Dodam , ze wizytę u lekarza mam dopiero za tydzień i już nie wytrzymam w tej niepewności.

Odnośnik do komentarza
Gość wyścigówka123

Witam!
Mam pewien problem. Dzisiaj zrobiłam test ciążowy i wyszły dwie kreski, w tym jedna słabo widoczna, lecz nie na tyle że trzeba się przyglądać, aby ją zobaczyć.
Dodam, że 2dni temu skończył mi się okres, który trwał 3dni, gdzie u mnie w rodzinie to normalne, że przy ciąży ma się normalny okres do 3-ciego miesiąca.
Bardzo staraliśmy się o dzidziusia i po tylu miesiącach rozczarowań może to właśnie to?
Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza

~wyścigówka123
Witam!
Mam pewien problem. Dzisiaj zrobiłam test ciążowy i wyszły dwie kreski, w tym jedna słabo widoczna, lecz nie na tyle że trzeba się przyglądać, aby ją zobaczyć.
Dodam, że 2dni temu skończył mi się okres, który trwał 3dni, gdzie u mnie w rodzinie to normalne, że przy ciąży ma się normalny okres do 3-ciego miesiąca.
Bardzo staraliśmy się o dzidziusia i po tylu miesiącach rozczarowań może to właśnie to?
Co o tym myślicie?

Witam!
Niestety nie ma takiej możliwości, by w ramach porady internetowej jasno określić, czy jest Pani w ciąży. Jak najbardziej jest to jednak możliwe. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę wykonać badanie poziomu betaHCG w krwi oraz skonsultować się z lekarzem ginekologiem.

Odnośnik do komentarza

Witam,mam problem poniewaz ostatnia miesiaczke mialam 25 stycznia,robilam testy ciazowe ale wychodzily negatywne,tydzien temu ponownie zrobilam test i po godzinie zobaczylam ze jest na nim druga kreska tylko strasznie nie widoczna zobaczylam ja tylko pod swiatlem dziennym.Czy testy moga sie mylic czy ja moge byc w ciazy prosze o odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam pewnien problem a mianowice kupilam test ciazowy ktory skladal sie z dwuch wkladow i takiego jakby elektronicznego czytnika. Test ten trzeba bylo wykonac w taki sposob ze wkladzik umieszcza sie jedna koncowka w czytniku a na druga sie siusia po 2 minutach na czytniku wyskakuje napis ciaza lub brak ciazy no i u mnie wyskoczylo brak ciazy ale po wyjeciu tego wkaldziku (paseczka) z czytnika zobaczylam na nim druga kreske lecz bardzo blada. Co mam o tym myslec. Pomocy :( B ardzo pragne aby test byl pozytywny!

monthly_2014_01/test-ciazowy_1434.jpg

monthly_2014_01/test-ciazowy_1435.jpg

Odnośnik do komentarza

moje cylke są regularne 28-29
tym razem spóźnił mi się aż tydzień, cieszyłam sie- może wreszcie upragniona ciąza, wczoraj zrobiłam test ciążowy, ale druga kreska była baaardzo słabo widoczna, dzisiaj wynik B- hcg 4,9 czyli brak ciąży....:( co może oznaczać takie opuźnienie miesiączki?)

Odnośnik do komentarza

Witajcie pomocy nie wiem co robic czy uważać to za ciąże czy jak to rozumieć od miesiąca w sumie nie zabezpieczalam sie ze swoim partnerem pomyslałam będzie ciąża to dobrze mam synka 2 letniego ostatnia miesiączkę miałam 17 marca kolejna powinnam dostać po 15 kwietnia jednak nie przyszedł ten dzień do dzis czyli juz prawie dwa tygodnie czuje sie strasznie ból głowy ból piersi nie miałam takiej sytuacji z pierwsza ciąża jednak zrobiłam dwa testy ciążowe i jest tylko jedna kreska druga jest niemal niewidoczna wcale pod światło
Trzeba jej szukać nie wiem jak to rozumieć dlatego przesyłam zdjęcie pomóżcie doradźcie co o tym myślicie :)

Odnośnik do komentarza

Ja miałam tak samo. Ostatnia miesiączka 29.10.2015, seks 3 dni 16-19.11.2015, i zaczęłam dziwnie się czuć 27.11, zazwyczaj kilka dni przed okresem miałam straszny ból brzucha i ochotę na gorzką czekoladę, a tym razem czułam się jakby brało mnie przeziębienie, ale bez bólu gardła i gorączki, wykonałam 3 testy ciążowe i na każdym była 2 kreska słabiutko widoczna.
5.12 miałam nagłe wymioty, biegunkę, gorączkę, ból pęcherza jakbym miała dziwne zatrucie. Trafiłam też do szpitala, gdzie okazało się, że to wczesna ciąża i ostre zapalenie pęcherza.

Najlepiej odczekać z 4-5 dni i ponownie wykonać test ciążowy, jednocześnie oczekując na wstępną wizytę u lekarza, który zleci odpowiednie badania.

Odnośnik do komentarza

witam mam pytanie mam pewien problem miesiaczka spoznia mi sie miesiac i 3 dni nigdy nie mialam problemow z miesiaczka zauwazylam ostatnio na bieliznie jasna krew ze sluzem i od tamtej pory mam dosyc duzy sluz boli mnie podbrzusze bardzo czesto glowa i ostatnio nerka przy oddawaniu moczu co chwile chodze do toalety siusiu ziec wrobilam test najpierw wyszla mocna krecha czerwona a po paru dniach znalazlam w kacie ten test i wyszla blada kreska druga a nastepne testy wychodza negatywnie c o to moze byc prosze o szybka odp....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...