Skocz do zawartości
Forum

Opóźnienie okresu przy stresie i po pettingu


Gość zdenerwowana111

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zdenerwowana111

Witam, bardzo proszę o odpowiedź, W sylwestra uprawiałam z chłopakiem seks oralny oraz petting, był to 30 dzień mojego cyklu nie są one bardzo reguralne do września takie były i mniej wiecej 30 dni trwał cykl, później byłam chora brałam antybiotyki w listopadzie przez 2 tygodnie i mój cykl skrócił sie i trwał tylko 23 dni, kolejny trwał 28dni i okres dostałam 2 grudnia, tak jak już napisalam w sylwestra czylii 30 dnia cyklu uprawialam z chlopakiem seks oralny oraz petting, bardzo uważaliśmy i jeżeli on dotknął siebie to mnie już ta reką nie dotykał, dzisiaj jest już 8 a ja okresu dalej nie mam, wczoraj zrobiłam test wyszedł negatywny jednak wiem, że to może być za wcześnie, na wtorek umówiłam sie do ginekologa jednak chciałam zapytać jakie moga być powody opóźnienia okresu oprócz ciązy? stres az tak może wpływac?

Odnośnik do komentarza
Gość magdalena0

Jeśli podczas pettingu chłopak nie dotykał cię w miejscach intymnych, to prawdopodobieństwo zajścia w ciążę jest znikome. Jeśli test ciążowy też wyszedł negatywny, to chyba nie masz powodów do obaw. Stres bardzo wpływa na przesunięcia okresu, więc to może jest powód opóźnienia miesiączki. Dobrze, że wybierasz się na wizytę do ginekologa. Lekarz cię zbada i on wszystko ci powie. Być może masz jakieś zapalenie dróg rodnych, jajników czy coś w tym stylu... Moja siostra ostatnio miała zapalenie przydatków i też jej się okres opóźniał, ale po leczeniu wszystko powróciło do normy. Nie martw się, wszystko będzie dobrze. Pozdrawiam cię serdecznie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...