Skocz do zawartości
Forum

Do kiedy można zrobić test ciążowy?


Gość ambrozjazzzz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam zakarzenie ukladu mocxowego okres mialam 05.09.2014 do tej pory juz nie, zchlopakiem wspolzyje bez zabezpieczen , niedawno mialam cos w stylu plesniawek a to jeden z objawow ciaxy na samym poczatku ...czy okres moze mi sie spozbiac pdzez te zapalenie i leki ... ? Mialam kilka objawow wskaxujacych na ciaze a okresu niemam prawie dwa miesiace

Odnośnik do komentarza

Dodam że z tych objawow ktore wyczytalam w internecie mi sie przutrafily ale wlasnie po doglebniekszym czytaniu mozna wywnioskowac ze to objawy choroby badz czegos innego czyli nie pozostaje nic innego jak test. Ale czy. Zapalenie pecherza i leki. Ie zmienia wyniku?:(

Odnośnik do komentarza

Witam uprawiam swks z chlopakiem bez zabezpieczen okres zpoznia mi siebprawie dwa miesiace, mialam plesniawki ( tak myslebo to byly biale kroski ktore zmienialy sie w ranki i schodzily), zdaza sie ze wyplywa ze mnie duuuzo wydzieliny taki jakby kisiel, mam zapalenieb pecherza czy przez to moze mi sie spozbiac ten okres bo wszystko wskazuje na jedno... leki jakie przyjmowalam to uroforaginum, i takie nievieskie ziolowe zapomnialam nazwy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...